ПРОЕКТИ
13:35
Середа, 1 Липня 2015

«1+1» презентує книгу та мультимедійний спецпроект «Війна очима ТСН»

«1+1» презентує книгу та мультимедійний  спецпроект «Війна очима ТСН»
«1+1» презентує книгу та мультимедійний  спецпроект «Війна очима ТСН»

У вівторок, 7 липня,  відбудеться презентація нової книги телеканалу «1+1» «Війна очима ТСН». Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

Книга - пано­рамний погляд на перебіг воєнних подій на Донбасі у 2014-2015 роках у баченні журналістів Телевізійної служби новин (ТСН).

 

«Війна очима ТСН» - мультимедійний проект, що складається з 28 історій у вигляді есе, а також розширеної версії відео-розповідей, інформаційних довідок та інтерактивної карти, зібраних на сайті war.tsn.ua. Герої проекту - журналісти та оператори ТСН, які їздять у відрядження до зони АТО.

 

«Попри власний патріотизм та глибоке і гостре переживання тяжких для країни часів, ці репортери не зраджують журналістським стандартам і намагаються залишатися об'єктивними у висвітленні подій на схо­ді України», - заявляє телеканал.

 

Книга з'явиться у книгарнях України наступного тижня. Замовити книгу можна на сайті war.tsn.ua.

 

Нагадаємо, «Війна очима ТСН» - вже друга книга Телевізійної служби новин. Перша книга «94 дні. Євромайдан очима ТСН» була презентована у листопаді минулого року та розійшлася майже десятитисячним тиражем.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3093
Переглядів
Коментарі
всеволод
15:09 / 12 Серпня 2015
Під час анонсу ведуча з радістю повідомляє, що їй вдалося побачити війну своїми очима. На мій погляд радість її не доречна очима тих, хто це пережив і переживає. Мені прикро.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop