Половина українців прагнуть популярності в соцмережах – результати дослідження
50% українських користувачів соціальних медіа хочуть бути популярними онлайн, тому вибірково ставляться до того, що вони розміщують на своїх сторінках у соціальних мережах. Про це свідчать результати чергової хвилі дослідження Wave 8, яке днями презентувало комунікаційне медіаагентство UM (група «АДВ Україна»).
Топ-3 ключових результатів Wave 8 (Україна):
1. Дії користувачів в соціальних мережах обумовлені прагненням отримати визнання, а не просто розважитися, як це було раніше.
2. Не всім контентом, який користувачі споживають, вони готові ділитися. Так, більшість з них споживають навчальний контент, але діляться більше розважальним або таким, який відображає їхню точку зору.
3. Різні типи контенту працюють на досягнення різних цілей бренду. Наприклад, щоб підвищувати знання про бренд, важливо використовувати розважальний контент, оскільки він працює на збільшення охоплення.
Також результати дослідження показали зростаючу популярність смартфонів та планшетів і різницю у їхньому використанні.
Дана хвиля дослідження аудиторії соціальних медіа Wave є восьмою за рахунком в світі та четвертою для України. В українській панелі взяли участь 500 активних інтернет-користувачів, опитування проводилося в кінці 2014 року.
«Wave - це інструмент, який допомагає знаходити глибокі інсайти поведінки користувачів в соціальних медіа. Він дає розуміння, в якому напрямку необхідно спілкуватися з користувачами для досягнення цілей бренду. Така експертиза дає нам можливість успішно вести комунікацію брендів наших клієнтів в соціальних мережах», - прокоментував генеральний директор UM Віктор Шерстюк.
Нагадаємо, за даними Інтернет асоціації України (ІнАУ), у 2014 році обсяг ринку медійної інтернет-реклами в Україні досяг суми в 1 млрд 14 млн грн.
За прогнозом Всеукраїнської рекламної коаліції, у 2015 році інтернет залишиться єдиним сегментом, що зростатиме - на 9%. Телебачення, радіо, реклама в кінотеатрах, за прогнозом, залишаться в межах обсягів 2014 року, зовнішня реклама зменшиться на 1%, преса впаде на 16%.
«Детектор медіа»
