Перший покаже наживо Міжнародну конференцію на підтримку України


28 квітня Перший у прямому ефірі транслюватиме Міжнародну конференцію на підтримку України. Про це повідомляє прес-служба каналу.
Трансляція розпочнеться о 9.00 з виступу Президента України Петра Порошенка.
У роботі Міжнародної конференції на підтримку України візьмуть участь вище керівництво нашої країни та країн-партнерів, представники Кабінету міністрів України, міжнародних фінансових організацій - зокрема Європейського банку реконструкції та розвитку, Світового банку, Міжнародного валютного фонду.
Під час конференції уряд України представить результати своєї роботи зі стабілізації економіки і реалізації реформ та ініціативи з відбудови та відновлення територій, що постраждали від російської агресії.
Онлайн-трансляція конференції доступна на сайті телеканалу та каналі Першого на YouTube.
Нагадаємо, 27 квітня Перший у прямому ефірі показував пленарне засідання та прес-конференцію Саміту «Україна - Європейський Союз».
«Детектор медіа»
