15:52
Четвер, 12 Лютого 2015

«Укрпошта» та УАВПП уклали меморандум щодо підвищення якості доставки газет і журналів

«Укрпошта» та УАВПП уклали меморандум щодо підвищення якості доставки газет і журналів
«Укрпошта» та УАВПП уклали меморандум щодо підвищення якості доставки газет і журналів

10 лютого у приміщенні Головпоштамту в Києві між «Укрпоштою» та Українською асоціацією видавців періодичної преси (УАВПП) був підписаний меморандум про взаємодію у наданні послуги з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою. Про це повідомляє УАВПП.

 

Свої підписи на документі поставили в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук та генеральний директор УАВПП Олексій Погорєлов.

 

Мета підписання меморандуму - документально закріпити домовленості щодо підвищення якості послуги з передплати друкованих ЗМІ.

 

Перед підписання документу було впроваджено нову систему збору інформації від передплатників щодо якості доставки преси. Завдяки «Системі управління якістю надання послуг» українські читачі можуть впливати на покращення якості послуг доставки преси, відзначають в УАВПП.

 

Також меморандум передбачає спільні дії з запровадження нових правил доставки преси за передплатою - з огляду на те, що старі правила втратили чинність та будуть замінені на нові найближчим часом.

 

«Передплата - це спільна послуга, де кінцевий споживач оцінює і якість доставки, і якість газети. До того ж саме через періодичні видання людина отримує зрозумілі та достовірні відповіді на найскладніші питання. Отже, наше спільне завдання - розвивати читання в Україні, адже читаюча нація є набагато більш конкурентоздатною, ніж нація, яка читає мало», - зазначив Олексій Погорєлов.

 

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики, обсяг доставки газет і журналів у 2014 році скоротився на 26,11% порівняно з 2013 роком - до 678,2 млн.шт.

 

1 січня набув чинності закон від 29 грудня 2014 року, який запровадив 40-відсоткове обмеження тарифів на доставку преси виключно для державних друкованих ЗМІ. УАВПП домовилася з «Укрпоштою» про збереження пільгових тарифів на доставку періодичних друкованих видань, передплачених у 2014 році.

 

«Детектор медіа»

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3368
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop