Фінансування «Голосу України», «Ради» та «Урядового кур’єра» у держбюджеті пропонують збільшити

Фінансування «Голосу України», «Ради» та «Урядового кур’єра» у держбюджеті пропонують збільшити

23 Грудня 2014
4718
23 Грудня 2014
17:46

Фінансування «Голосу України», «Ради» та «Урядового кур’єра» у держбюджеті пропонують збільшити

4718
Фінансування «Голосу України», «Ради» та «Урядового кур’єра» у держбюджеті пропонують збільшити
Фінансування «Голосу України», «Ради» та «Урядового кур’єра» у держбюджеті пропонують збільшити

Кабінет Міністрів України пропонує збільшити фінансування телеканалу «Рада», газет «Голос України» та «Урядовий кур'єр». Відповідні пропозиції містяться в оновленому проекті закону № 1000 «Про державний бюджет України на 2015 рік», представленому 23 грудня Кабінетом Міністрів у Верховній Раді.

 

На висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення (телеканал «Рада», трансляції на Українському радіо) та фінансову підтримку видання газети «Голос України» і журналу «Віче» у проекті державного бюджету на 2015 рік заплановано 25 млн 922,6 тис. грн. Це на 4 млн 616,5 тис. грн. більше, ніж у державному бюджеті на 2014 рік. Розпорядником коштів є Апарат Верховної Ради України.

 

На фінансову підтримку газети «Урядовий кур'єр» передбачено 4 млн 489 тис. грн. - на 320 тис. грн. більше, ніж у держбюджеті-2014. Розпорядником цих коштів є Секретаріат Кабінету Міністрів України.

 

3 млн 69,7 тис. грн. планується виділити Міністерству економічного розвитку і торгівлі України на фінансову підтримку видань з економічних питань і забезпечення функціонування веб-порталу з питань державних закупівель, що на 679,1 тис. грн. більше, ніж у держбюджеті-2014.

 

Водночас має зменшитися на 570,9 тис. фінансова підтримка друкованих періодичних видань культурологічного напрямку, газет мовами національних меншин, фінансова підтримка гастрольної діяльності вітчизняних виконавців. Міністерству культури на ці цілі мають виділити 7 млн 890 тис.

 

У державному бюджеті на 2015 рік не передбачено статей видатків на відшкодування витрат державних підприємств зв'язку на розповсюдження вітчизняних періодичних друкованих видань, на фінансову підтримка видання журналу «Право України» - їх було виключено і з держбюджету-2014.

 

Стаття видатків

Розпорядник коштів

2015

2014

Зміни

Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети «Голос України» і журналу «Віче»

Апарат Верховної Ради України

25 млн 922,6 тис.

21 млн 306,1 тис.

+ 4 млн 616,5 тис.

Фінансова підтримка газети «Урядовий кур'єр»

Секретаріат Кабінету Міністрів України

4 млн 489 тис.

4 млн 169 тис.

+ 320 тис.

Фінансова підтримка видань з економічних питань і забезпечення функціонування веб-порталу з питань державних закупівель

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

3 млн 69,7 тис.

2 млн 390,6 тис.

+ 679,1 тис.

Фінансова підтримка друкованих періодичних видань культурологічного напрямку, газет мовами національних меншин, фінансова підтримка гастрольної діяльності вітчизняних виконавців

Міністерство культури України

7 млн 890 тис.

8 млн 460,9 тис.

- 570,9 тис.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4718
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду