16:40
Середа, 10 Грудня 2014

Film.ua планує щороку випускати повнометражний фільм та декілька мультсеріалів

Film.ua планує щороку випускати повнометражний фільм та декілька мультсеріалів
Film.ua планує щороку випускати повнометражний фільм та декілька мультсеріалів

Співзасновник кінокомпанії Film.ua Group Сергій Созановський заявив, що його компанія планує щороку випускати повнометражний фільм та декілька анімаційних серіалів. Про це йдеться у матеріалі «Созановский: Кино может привлечь в Украину миллиарды инвестиций» інтернет-видання «ЛИГАБизнесИнформ».

 

«У планах робити в рік по одному прокатному кіно і кілька мультсеріалів для різної цільової аудиторії», - зазначив пан Созановський.

 

Нагадаємо, у вересні в прокат вийшла молодіжна комедія виробництва компанії Film.ua та Нового каналу «Самотній за контрактом». Крім України стрічку можна було побачити в кінотеатрах Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану та країн Балтії.

 

Сергій Созановський зазначив, що в прокаті цей фільм не зібрав тих коштів, на які розраховував, однак компанія «отримала досвід і відкрила для себе кілька нових речей», зокрема що стосується дистрибуції кінопродукту на ТБ та в прокаті.

 

Попри фінансову невдачу цього проекту, Film.ua не має наміру згортати виробництво повнометражних фільмів.

 

«Локальні фільми збирають у своїх країнах велику касу. За прикладами далеко ходити не треба: варто лише подивитися на бокс-офіс в Туреччині, Польщі, Іспанії - там скрізь розвинене місцеве кіно. Недорогі фільми там збирають більше американських блокбастерів. Без всякої держпідтримки», - сказав пан Созановський.

 

Нагадаємо, продюсери українського фільму «Самотній за контрактом» передали частину коштів, отриманих з прокату стрічки, для родини заарештованого в Росії за звинуваченням у тероризмі українського режисера Олега Сенцова, який був викрадений Федеральною службою безпеки Російської Федерації (ФСБ РФ) на території окупованої Російською Федерацією Автономної Республіки Крим. Після викрадення його доправили до слідчого ізолятора «Лефортово» в місті Москва. 

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3488
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop