Донецький власкор російського телеканалу «Звезда» отримав важкі поранення на Донеччині (ДОПОВНЕНО)

Донецький власкор російського телеканалу «Звезда» отримав важкі поранення на Донеччині (ДОПОВНЕНО)

14 Квітня 2015
2524

Донецький власкор російського телеканалу «Звезда» отримав важкі поранення на Донеччині (ДОПОВНЕНО)

2524
Донецький власкор російського телеканалу «Звезда» отримав важкі поранення на Донеччині (ДОПОВНЕНО)
Донецький власкор російського телеканалу «Звезда» отримав важкі поранення на Донеччині (ДОПОВНЕНО)

14 квітня репортер телерадіокомпанії Збройних Сил Російської Федерації «Звезда» Андрій Луньов отримав важкі поранення поблизу села Широкине на Донеччині. Про це повідомляється на сайті телеканалу.

 

Журналіст знаходився в селі разом з групою інших російських медійників та представників ОБСЄ. В якийсь момент він відійшов від групи і підірвався на «розтяжці» (вибуховий пристрій. - ТК).

 

Медики надали йому першу допомогу на місці події, згодом його у важкому стані доставили в реанімацію міста Новоазовська (Донецька область).

 

«В результаті вибуху він отримав осколкові поранення ніг і голови, втратив багато крові. В Андрія відкрита черепно-мозкова травма, крім того важка контузія. Лікарі оцінюють стан репортера як украй важкий. По дорозі в лікарню йому вкололи протишоковий препарат, найближчим часом журналіста прооперують», - йдеться в новині на сайті каналу.

 

Телеканал «Звезда» повідомляв, що на журналісті не було бронежилета.

 

Пізніше телеканал повідомив, що Андрій Луньов є мешканецем Донецька, який ексклюзивно співпрацював з каналом «Звезда» з початку конфлікту на сході України.

 

У спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ) виданню «Радіо Свобода» підтвердили інформацію про поранення журналіста російського телеканалу «Звезда» біля села Широкине, що на Донеччині. Як зазначила представник прес-центру СММ ОБСЄ Ірина Гудима, журналіст Андрій Луньов справді підірвався на розтяжці, але медики місії надали йому всю необхідну допомогу і наразі він доправлений у лікарню.

 

«Це – ще одне підтвердження того, що вся ця зона настільки небезпечна як для людей, які живуть у цьому селі, так і журналістів і будь-кого, хто туди приїжджає. Там дуже багато нерозірваних снарядів», – зазначила вона і додала, що у цій місцевості вільно пересуватися можна лише основними шляхами, а журналіст російського каналу, ймовірно, дещо відступив від стежки, якою можна було йти.

 

Водночас, за словами Ірини Гудими, підтвердити інформацію російських ЗМІ, нібито по журналістах відкрили прицільний вогонь, у місії ОБСЄ не можуть. Ірина Гудима зазначила, що у районі села Широкине місія зафіксувала перестрілку між сторонами протистояння.

 

У вівторок місія ОБСЄ і спільний центр контролю і координації режиму припинення вогню інспектували ситуацію біля Широкина, що на маріупольському напрямку.

 

Російські ЗМІ раніше повідомили, нібито у момент, коли пораненому журналісту телеканалу «Звезда» почали надавати допомогу, по присутніх на місці відкрили прицільний вогонь українські силовики.

 

Нагадаємо, 28 лютого загинув фотокореспондент української газети «Сегодня» Сергій Ніколаєв. Він помер у лікарні від поранень, які отримав від вибуху міни поблизу села Піски на Донеччині, де він вів фотозйомку.

 

У березні російський телеканал РЕН ТВ повідомляв, що журналісти каналу Дмитро Вахницький і оператор Федір Болдирєв потрапили під обстріл у селі Широкиному під Маріуполем (Донецька область), а водій знімальної групи отримав поранення.

 

«Детектор медіа»

Фото - Lenta.ru

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2524
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду