![Мирослава Барчук запускає на «Громадському» нову програму інтелектуальних розмов «Простір»](/doc/images/news/archive/2021/192392/i75_ArticleImage_192392.jpg)
Мирослава Барчук запускає на «Громадському» нову програму інтелектуальних розмов «Простір»
Мирослава Барчук запускає на «Громадському» нову програму інтелектуальних розмов «Простір»
![Мирослава Барчук запускає на «Громадському» нову програму інтелектуальних розмов «Простір»](/doc/images/news/archive/2021/192392/ArticleImage_192392.jpg)
![Мирослава Барчук запускає на «Громадському» нову програму інтелектуальних розмов «Простір» Мирослава Барчук запускає на «Громадському» нову програму інтелектуальних розмов «Простір»](/doc/images/news/archive/2021/192392/i75_ArticleImage_192392.jpg)
Журналістка та телеведуча, членкиня Українського ПЕН Мирослава Барчук анонсувала запуск своєї нової програми «Простір», яка виходитиме на «Громадському». Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбук.
За її словами, вона давно мріяла зробити цикл розмов з інтелектуалами. Це спільний проєкт PEN Ukraine та hromadske.ua. Його задумали як простір мислення, нових думок, сенсів та ідей.
Перша програма вийде 29-го вересня о 19:00 і буде присвячена 80-й річниці трагедії Бабиного Яру.
Першим спікером буде голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович.
Нагадаємо, що 29 вересня о 19:00 на телеканалі «Еспресо» в програмі «Великий ефір з Василем Зимою» покажуть спеціальний двогодинний телевізійний проєкт до 80-ї річниці трагедії у Бабиному Яру.
Фото: фейсбук Барчук
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)