16:00
Середа, 22 Липня 2020

Держкіно назвало проєкти, допущені до Чотирнадцятого пітчингу (ПЕРЕЛІК)

2 288
У конкурсі візьмуть участь фільми, телефільми, телесеріали.
Держкіно назвало проєкти, допущені до Чотирнадцятого пітчингу (ПЕРЕЛІК)
Держкіно назвало проєкти, допущені до Чотирнадцятого пітчингу (ПЕРЕЛІК)

Перелік проєктів, які пройшли технічний відбір на 14-й конкурс фільмів, що претендують на державну фінансову підтримку, опубліковано на сайті Державного агентства України з питань кіно. 

Заявки на пітчинг приймалися з 17 червня до 16 липня 2020 року включно. Проєкти, які пройшли технічний відбір, оцінять члени Експертних комісій, переможці першого туру пройдуть до другого туру, тобто до публічних презентацій проєктів. За результатом оцінок другого туру Еспертними комісіями Рада з державної підтримки кінематографії затвердить перелік переможців 14-го пітчингу.

Список кандидатів за напрямами має такий вигляд:

Виробник

Назва кінопроєкту

Режисер

Анімаційні короткометражні фільми

1

ТОВ "210 ДОБРИХ СПРАВ"

Idoll

Тетяна Кабаєва

2

ТОВ «Кіновир»

Біля води

Анастасія Тітова

3

ТОВ ЮКРЕЙНІАН ПІКЧЕРЗ

Герой

Юсипчук Олесь Романович

4

ФОП Ратнікова А І

Да буде так

Альохін Є. П.

5

ТОВ «Студія «Червоний собака»

Далеко-близько

Сергій Мельніченко

6

ТОВ "ТОПКОНТЕНТ"

Дивосвіт

Марина Медвідь

7

ТОВ «ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН»

Диктатор

Сергій Руденко

8

ТОВ «Студія «Червоний собака»

Дія на доторк.10

Анна Дудко

9

ТОВ «АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН»

Дотик

Яна Кучмус

10

ТОВ "Новаторфільм"

Жива музика

Клим Климчук

11

ТОВ "Трайдент Фільм"

Жужжа годує вітер

Анатолій Лавренішин

12

ТОВ «Студія «Червоний собака»

За руку і серце красуні-принцеси

Олексій Овчинніков

13

ТОВ "АІМ"

Заради нашого майбутнього

Володимир Власенко

14

ТОВ "Гуд Монінг Дістрібьюшн"

Кібер-Край

Андріан Сахалтуєв

15

ТОВ "Новаторфільм"

Курча

Артем Кіндрицький

16

ТОВ «КАРАНДАШ Анімейшн Студіо»

Людям тут не місце

Валерія Костенецька
 Олександр Вікен

17

ТОВ "студіо КАПІ"

Місто щасливих хлопчиків

Юлія Шалімова

18

ТОВ "Кей Анімейшен Студіо"

МультБезпека

Денис Романов

19

ТОВ "ХЕППІ ХІППІ ЛАБ"

Муніме

Танащук Крістіна Ігорівна

20

ФОП Ратнікова А І

Орка

Ратніков М. Л.

21

ТОВ «КАРАНДАШ Анімейшн Студіо»

Поклик

Мішель Конрад

22

ФОП Кепкалао Роман Ігоревич (Украхна).

Притулок для маленьких чудовиськ

Кепкало Роман Ігоревич

23

ТОВ «Директорія Кіно»

Притча про двох вовків

Олег Федченко

24

ТОВ "Новаторфільм"

Про моряка

Степан Коваль

25

ТОВ «Світ Незнайки»

Прості бажання

Ольга Гаврилова

26

ТОВ «Кіновир»

Рефлекторіум 360

Анастасія Лавриненко (Ярославна Гусар)

27

ТОВ «Студія «Червоний собака»

Розібрана

Сергій Мельніченко

28

ТОВ «Ютопія»

Сад переїхав

Катерина Возниця

29

ТОВ «Студія «Червоний собака»

Сіль землі

Марія Сапатова

30

ТОВ "МАНІФЕСТО18"

Скарб

Марія Федюк

31

ТОВ «Світ Незнайки»

Склянки та бджоли

Дарина Костромова

32

ФОП Розенгурт Роман Миколайович

Справжня Мати

Розенгурт Анна, Розенгурт Роман

33

ТОВ "АС "УМ-ГРУП"

Супер тато

Альона Стулій

34

ТОВ "студіо КАПІ"

Тигр блукає поруч

Анастасія Фалілеєва

35

ТОВ «Світ Незнайки»

Тільки уяви

Наталка Гайда

36

ТОВ «Студія «Червоний собака»

Тінь сумнівів

Діана Денис

37

ТОВ "210 ДОБРИХ СПРАВ"

Тополя

Андрій Щербак

38

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Фуете

Ірина Смирнова

39

ТОВ "Новаторфільм"

Чаклунки-Дивачки та Листопад

Надія Лімова

40

ТОВ «Світ Незнайки»

Червона гілка

Сенькова Єлизавета

Анімаційні повнометражні фільми (авторські)

1

ТОВ "Фрески"

Абу-Касимові капці

Володимир Кметик

2

ТОВ «Студія «Червоний собака»

План Мадагаскар

Іван Орленко

Анімаційні повнометражні фільми (для широкої глядацької аудиторії)

1

ТОВ «КАРАНДАШ Анімейшн Студіо»

Вовк-Собаця. Поклик серця

Сергій Гармаш
Даша Вернова

2

ТОВ "студіо КАПІ"

Далія і Червона Книга

Давід Бісбано

3

ПП "МЕДІАПОЛІС"

НІКЧЕМИ

Манук Депоян

4

ТОВ "ВІРУ"

Нові казки

Олексій Залевський

5

ТОВ "Кінокомпанія 2016"

Подарована краса

Володимир Нужний

6

ТОВ "УКРКІНО"

Селяни

Дорота Кобєла

7

ТОВ "АЛОГВІ ФІЛМС ПРОДАКШН"

Сірко І Д'артаньян

Володимир Нужний

8

ПП «АіО компанія»

Чарівний амулет

Тигран Согоян

9

ТОВ "ТТМ"

Чугайстер

Володимир Михайлов

Анімаційні телесеріали

1

ТОВ «ГЕО-ІНЖИНІРІНГ УКРАЇНА»

Бутсони

Розенгурт Анна

2

ТОВ «ТЕТ-ПРОДАКШН»

Волохатий блог. Другий сезон.

Роман Полотнянко

3

ТОВ «Біофьюл Технолоджи Україна»
 Human Ark (Польща)

Касперіада. Сезон 2

Якуб Тарковський

4

ТОВ "ТОПКОНТЕНТ"

Козаки. Навколо світу

Марина Медвідь

5

ТОВ «Тераса-Фільм»

Колискова країна

Волков Борис

6

ТОВ «студіо КАПІ»

Мишко і Місячна Дзвінка (сезон «Коли сходить Місяць»)

Людмила Ткачикова, Валерія Левенко, Ксенія Березовська

7

ТОВ «ЕРДЖІ МЕДІА ГРУП»

Смачні історії

Рене Вільйо
 Людмила Дубова

8

ТОВ «Світ Незнайки»

Чорна-чорна курка

Наталка Гайда

Ігрові повнометражні для дитячої аудиторії

1

ТОВ "АКУРЕЙТ ШОТ ПРОДАКШЕН"

140 Децибелів тиші

Роман Синчук

2

ФОП «Мірошников В.С.»

Вже не таємно

Олена Кириченко - Поволоцька

3

ТОВ «Лелека Продакшн»

Вовка, який осідлав бомбу

Несвітайлова Ольга 

4

ТОВ «АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН»

Володарі часу

Олександр Пархоменко

5

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

Десперадос

Кононов Вадим

6

ТОВ "Торнадо Фільм"

Дике літо в Криму

Оксана Тараненко

7

ТОВ "ЕЙДЕТІК ПІКЧЕРЗ"

Діти Валумбе

Віталій Ващенко

8

ТОВ "Кентуріон"

Зберігайте спокій!

Аля Бухтіярова

9

ТОВ "БУБО ФІЛМС"

Лицар Помсти

Олександр Денисенко

10

ТОВ "ВАЙТ ФІЛМС"

Не спати

Олександр Бєляк

11

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Новий рік відміняється

Оксана Войтенко

12

ТОВ "Кінокомпанія Офіс Бочко"

Нормас

Олег Ущенко

13

ТОВ "ТОМУ ЩО ПРОДАКШН"

Перший кубок

Семен Горов

14

ТОВ "ГРІН ПІНГВІН МЕДІА"

Пластуни

Андрій Рожен

15

ТОВ "Кінокомпанія 2016"

По сліду вовка

Володимир Янощук

16

ТОВ "КРІСТІ ФІЛЬМ"

Повноліття

Євген Кошин

17

ТОВ «ІНСАЙТМЕДІА»

Пташинка

Сергій Сотниченко

18

ТОВ "ОДЕСА ФІЛЬМ ПРОДАКШН"

Сімейка Адамчиків

Анатолій Матешко

19

ПП "АіО компанія"

Спіймати метелика

Ольга Тернова

20

ТОВ "Сістерз продакшн"

Таємниця підводного човна

Ітигілов Олександр

21

ТОВ "Трайдент Фільм"

Фокстер повертається

Тетяна Ходаківська

22

ТОВ "ТТМ"

Футбольор

МАТЕШКО АНАТОЛІЙ

23

ТОВ "ГУДМЕДІА"

Хто живе у темряві

Ярослав Войцешек

24

ГО "Гільдія кінематографістів Одеси"

Чарівна перлина

Леонід Павловський

25

ТОВ "Спорт Медіа Плюс"

Я тут

О.Залевський

Ігрові повнометражні національні (для широкої глядацької аудиторії)

1

ТОВ "СТУДІЯ РЕСПУБЛІКА"

2014. Вторгнення

Дмитро Малков

2

ТОВ "ТТМ"

25 кг щастя

Бірча Ігор Ярославович

3

ТОВ "БОЗОНФІЛМ"

Deathlike (смертельний лайк)

Ковальов Юрій Володимирович

4

ФОП КРУЦЕНКО СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ

Адреса на стіні

Круценко С.І.

5

ТОВ "ЕКСПЕРНА РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ "ЧІЛІ"

Арфа Єви Крюггер

Меттель В.А.

6

ТОВ "КІНОМАНУФАКТУРА"

Афера по Українськи

Роман Барабаш

7

ТОВ "Кінокомпанія 2016"

Батько

Олег Масленников

8

ТОВ "РІАЛАЙЗ ФІЛМС"

Біткоїн муві

Вова Лерт

9

ТОВ «АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН»

Бог спитає про любов (Олена Теліга)

Войтюк Іван

10

ТОВ "КОСМОС ВІЖН СІНЕМА"

Божевільне розлучення

Микола Михайлов

11

ТОВ "435 Філмс"

В активному пошуку

Ксенія Бугрімова

12

ТОВ "ТТМ"

Валентин

Ігор “Тихін” Тихомиров

13

ПрАТ "Одеська кіностудія"

Ветеран

Василь Рекіта

14

ТОВ "АС "УМ-ГРУП"

Вечори на хуторі

Бурлака Андрій

15

ТОВ «ТВІЙ НАЙКРАЩИЙ ФЕСТИВАЛЬ»

Вихідні на Атласі

Владислав Климчук

16

ТОВ Формат Фільм

Вузький міст

Квашньов Борис Леонідович

17

ТОВ "ДЗІДЗЬОФІЛЬМ"

Де гроші?

Михайло Хома

18

ТОВ "АС "УМ-ГРУП"

Джерело

Туранський Олег

19

ТОВ "Райт Тайм Студіос"

Джеря

Ірина Правило

20

ТОВ "НЕБОКРАЙ ФІЛМЗ"

Діви ночі

АНДРІЙ КАВУН

21

ТОВ "ТТМ"

Дівчина з ведмедиком

Мельниченко Володимир

22

ТОВ "Кіномедія"

Добре, що мама не знає

Олександр Литвиненко

23

ТОВ "КРІСТІ ФІЛЬМ"

Дон Жуан із Жашкова

Віктор Буток

24

ТОВ "MONTEVIDEO ENTERPRISE"

Жива музика

Павло Гоц

25

ТОВ "МО Філмз"

З Новим кРоком

Денис Тарасов

26

ТОВ "Ан Велім студія"

Залік на долю

Володимир Онищенко

27

ТОВ "Кінокомпанія 2016"

Запізнення

Костянтин Лінартович

28

ТОВ "ЕЙДЕТІК ПІКЧЕРЗ"

Здрастуй, Йєтті, Новий Рік

Кирило Тимченко

29

ТОВ "ВЕДА ПРОДАКШН"

Зірка

ЄСАКОВ ОЛЕКСІЙ

30

ГО "Гільдія кінематографістів Одеси"

Золото націі

Ігор Шевченко

31

ПП "Цифрова Платформа"

Ідеально для пари

Іван Тимченко

32

ПП «РОНК ФІЛЬМ ПРОДАКШН»

Іловайськ 2014. Бішут

Тарас Костанчук

33

ФОП Раздорожний І.А.

Ілюзія Контролю

Владек Занковскі

34

ТОВ «Лелека Продакшн»

Ім`ярек

Бернадський Максим

35

ТОВ «Лелека Продакшн»

Історія Марти

Наталушко Сергій

36

ТОВ «КАПІТАН УКРАЇНА»

Капітан Україна

Любомир Левицький

37

ТОВ "КС ПРОДАКШН"

Карантин

Олександо Тіменко

38

ТОВ "БУБО ФІЛМС"

Квітка

Тарас Ткаченко

39

ТОВ "Кіностудія "Порто-франко Фільм"

Ключовий виконавець

Ігор Шевченко

40

ТОВ "АС "УМ-ГРУП"

Клятва Гіппократа

Рутковський Іван

41

ТОВ "Ай К'ю"

Козаки. Скарби водяного змія

Олег Зборовський

42

ТОВ "ТТМ"

Коли мама посміхнеться

Андрій Макарченко

43

ТОВ "МАМАС ПРОДАКШН"

Королева з Козятину

Антон Щербаков

44

ТОВ "Крейзі Фест"

Лимон для зайців

Вадим Перельман

45

ТОВ "СІНЕМАДЕЙ"

Льовушка

Олег Стахурський

46

ТОВ "Добранічфільм"

Матінко рідна!

Анастасія Матешко

47

МПЦ «Фор-Пост»

Мирний 21

Ахтем Сеітаблаєв

48

ТОВ "М.Д.С.ЛТД"

Місцями туман

Олександр Стеколенко

49

ТОВ "ГАНЗАФІЛЬМ"

Мішень антихриста

Олексій Єсаков

50

ТОВ «Фест-Земля Продакшин Синема»

Молитва месника

Савельєв В.О.

51

ТОВ "ГАЛАКТИК СТУДІЯ КЕРРОТ КЕЙК"

Наталка Полтавка

Лілія Лейдікер (Солдатенко)

52

ТОВ «Директорія Кіно»

Наші Котики 2 або таємниця жіночого монастиря

Володимир Тихий

53

ТОВ "Кіномедія"

Небезпечна бухгалтерія

Олександр Литвиненко

54

ТОВ «Кінохіт Ю ЕЙ»

Няня від трьох до п’яти

Черня В'ячеслов Миколайович

55

ТОВ "СТАР МЕДІА ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ХАБ"

Олена Теліга. Неймовірна

Роман Бровко

56

ТОВ "СІНЕМАДЕЙ"

Ольга

Клей Штауб

57

ТОВ «Кіновир»

Пам’яті Діда Мороза

Олег Масленніков

58

ТОВ "Атасов Фільм Тревел"

Паратіхіон

Сотниченко Сергій

59

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

Перетворення

Уманський Олексій

60

ТОВ "АЛЬФА ПРОДАКШН СТУДІОС"

Персики

Рамбод Яван

61

ТОВ "МАРТІНІ ШОТ ФІЛЬМ"

Північна Рапсодія

Теа Марті

62

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

Пінзель: сім печаток

ТАРАНЕНКО Оксана

63

ТОВ «АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН»

Поет і шахрайка

Ігор Семецкий

64

ТОВ "САМІРА ФІЛЬМ"

Пожежа Саніри

Олександр Кірієнко

65

ТОВ "АС "УМ-ГРУП"

Полювання на пектораль

Павло Потатуєв

66

ТОВ "Торнадо Фільм"

Право на помсту

Олег Туранський

67

ТОВ "Сістерз продакшн"

Рік Жовтого Лелеки

Горов Семен

68

ТОВ «Кінохіт Ю Ей»

Сім бажань

Дмитро Шмурак

69

ТОВ «ПРОТОТИП ПРОДАКШН»

Скажене Весілля 3

Любомир Левицький

70

ТОВ "КРІСТІ ФІЛЬМ"

Скажи, що любиш мене

Даша Волга

71

ТОВ "ГАНЗАФІЛЬМ"

Смак свободи

Олександр Березань

72

ТОВ «АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН»

Справа Рудих

ІГОР «ТИХІН» ТИХОМИРОВ

73

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

Стефа

Сауткін Іван

74

ТОВ "ЕФ ФІЛМЗ"

Сусідка

Наталя Пасеницька

75

ТОВ "Кінокомпанія 2016"

Сценарист

Олег Філіпенко

76

ТОВ «Директорія Кіно»

Татунчик

Кирило Бін

77

ТОВ «4Х4 ФІЛЬМ ПРОДАКШН»

Третя спроба

Вячеслав Криштофович

78

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

Угода з Ангелом

Анатолій Григор’єв

79

ТОВ “ТРИФІЛМС”

уПирятин

Роман Перфільєв

80

ТОВ"РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ САД"

Фонтан бажань

Оксана Павлова

81

ТОВ "Пронто Фільм"

Хайполови

Максим Ксьонда

82

ТОВ "ТОУ"

Хмарні обчислення

Сергій Баженов

83

ТОВ "ІнсайтМедіа" продюсерський центр

Хроніки Ведмедя - Таємниця совиного пір'я

Олексій Шапарєв

84

ТОВ "АІМ"

Час селфі

Вячеслав Альошечкін

85

ТОВ "ІесайтМедіа" продюсерський центр

Червоний. Вогняне коло

Євгеній Коваленко

86

ТОВ «Меллівора студія»

Шалена відпустка

Георгій Делієв, Анастасія Тітова

87

ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «УКРАЇНА»

Шашлички

Валентин Шпаков

88

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Я - амбітна

Віталій Потрух

89

ТОВ "Ан Велім студія"

Я кохаю тебе, як життя

Сергій Лисенко

90

ТОВ «Україно-німецька компанія «Welt – фільм»

Я-Бандера!

Дмитро Мухарський

Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва мажоритарна копродукція

1

ТОВ "Фреш Продакшн Ю Ей"

13 січня

Антон Гойда

2

ТОВ «МЕЙНСТРІМ ПІКЧЕРЗ»

Green card

Святослав Федорів

3

ТОВ «АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН»

Берег

Ірина Петрикей

4

ТОВ «ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР САРКЕ»

Близнюки

Єва Нейман

5

ТОВ "БОЗОНФІЛМ"

Вакуум

Єлізавета Сміт

6

ТОВ "БІГ ХЕНД ФІЛМС"

Високо в горах

Олег Борщевський

7

ТОВ "ПСБ філмз"

Джин Тонік

Віктор Масляєв

8

ТОВ "РАДАР ФІЛЬМЗ"

Ероїка

Роман Хімей

9

ТОВ «Директорія Кіно»

Життя Антона

Юлія Мироненко

10

ТОВ «ТАТОФІЛЬМ»

Зубарикус, або стонадцять халеп Остапа Квіточки

Іван Шоха

11

ТОВ "ДЖОЙ ФIЛМЗ"

Її б звали Марта

Дарина Трегубова

12

ПП "Цифрова Платформа"

Киснева Станція

Іван Тимченко

13

ТОВ "АІМ"

Кулаки та панчохи

Олександр Альошечкін

14

ТОВ "Джей Ес Фільмз"

Леся

Нана Джанелідзе

15

ТОВ "ФОРФІЛЗМ"

Люксембург, Люксембург

Антоніо Лукіч

16

ТОВ "7 ПІКЧЕРЗ"

Маріуполь. За крок до прірви

Ганна Яровенко

17

ТОВ "Солар Медіа Інтертейнмент"

Невидиме життя Анни

Марина Степанська

18

ТОВ «ТАТОФІЛЬМ»

Павук

Ігор Волошин

19

ТОВ "Студія "Золоте Руно"

Поцілунок Людожера

Заза Буадзе

20

ТОВ «Директорія Кіно»

Рахувати до Десяти

Олександра Бровченко

21

ТОВ «ОДЕСА ФІЛЬМ ПРОДАКШН»

Режисер

Костянтин Коновалов

22

ТОВ «МЕЙНСТРІМ ПІКЧЕРЗ»

Справи Амурів

Ірина Новосаденко

23

ТОВ «АМА ВІЖН»

Схованка

Олег Борщевський

24

ТОВ "Блек Си Продакшн"

Фройд і його людина-вовк

Нана Джорджадзе

25

ГО "ОБ'ЄДНАННЯ КРЕАТИВНИХ ОСОБИСТОСТЕЙ "ОКО"

Хитрий Петро подорожує Бесарабією

Станєва Тетяна Іванівна

26

ТОВ "Фільм Про"

Хранитель

В'ячеслав Винник

27

ТОВ "ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН"

Я працюю на цвинтарі

Тараненко Олексій

Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва міноритарна копродукції

1

ТОВ "Трафік Філмз"

Femen проти всіх

Дар'я Жук

2

ТОВ "Мейнстрім Пікчерз"

Актриса

Раймундас Баніоніс

3

ТОВ "Мартіні Шот Фільм"

Велосипеди

Якуб Мачала

4

ТОВ "Про Продакшн Україна"

Вчитель

Філіп Байон

5

ТОВ «Директорія Кіно»

Громадянин Святий

Тінантін Кайрішвілі

6

ТОВ "ФОРМАТ ФІЛЬМ"

Доктор

Коновалов Костянтин

7

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Доручення

Даря Онищенко

8

ТОВ «Ессе Продакшн Хаус»

Ерік Кам'яне Серце

ІЛЬМАР РААГ

9

ТОВ «ДІДЖІТАЛ РЕЛІДЖН»

Жертва

Міхал Блашко

10

ТОВ "Фемілі Продакшн Студіо"

Заморожене добро

Анна Малішевська

11

ТОВ «Кіновир»

Іріс

Маріано Нанте

12

ТОВ «ОДЕСА ФІЛЬМ ПРОДАКШН»

Край ріки

Васил Барков

13

ТОВ "ТОУ"

Люди діла

Пол Негоеску

14

Ветерано Продакшн

Містичні Війни: Мрія

Деміен Ліхтенстайн

15

ТОВ «Солар Медіа Інтертейнмент»

Морок

Максим Ксьонда

16

ТОВ "НЕКСТ ФІЛЬМ"

М'ясо янгола

Андрій Руденко

17

ТОВ "Пронто Фільм"

Ольга

Елі Грапп

18

ТОВ "Продакшн №1"

Спокута

Адріан Бол

19

ТОВ “Фреш Продакшн Ю Ей”

Тривала втеча ( Long Run)

Андреа Маньяні

20

ТОВ "Пронто Фільм"

Утопія

Юрій Речинський

21

ТОВ "Ріал Пікчерс"

Фотографи

Хельга Ландауер (Ольшванг)

22

ТОВ "САМІРА ФІЛЬМ"

Халола

Мухліса Азізова

23

ТОВ "ЕС І ФІЛЬМ ПРОДАКШН"

Чек-аут

Йонатан Декель

24

ТОВ "СТАР МЕДІА ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ХАБ"

ШТТЛ

Адрієн Уолтер

Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські), національні

1

ТОВ «ЧАСТОГУСТО»

0

Шапіро Олександр

2

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

290 кроків

Костянтин Петрушенко

3

ТОВ «ЗЕТ ПІКЧЕРЗ»

Nature Morte

Оленa Рубашевська

4

ФОП Галімов А.А.

Shit happens ("Шіт хеппенс")

Роман Сидоренко

5

ТОВ "М.Д.С.ЛТД"

Varsava

Сергій Володимирович Маслобойщиков

6

ТОВ "Клеос Арт"

Антропоцен

Мирослав Слабошпицький

7

ФОП Гутаревич Л.В.

Безногий Петро

Анна Акулевич

8

ТОВ "Прайм Сторі Пікчерс"

Бігуни

Лактіонов Дмитро

9

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка"

Бокораш

Святослав Пащук

10

ФОП Балабай Катерина Костянтинівна

БУВА…

Балабай Катерина

11

ТОВ "Студія В.І.К."

В зеніті

Ігор Стеколенко

12

ТОВ «Студія 10»

Виспа

Громова Олександра

13

ТОВ "КРІСТІ ФІЛЬМ"

Демони

Наталка Ворожбит

14

ТОВ «Тераса-Фільм»

ДЕНЬ

Приходько Дмитро Станіславович

15

ТОВ «Директорія Кіно»

Дім за склом

Тарас Дронь

16

ТОВ «ЛВТ-ПРОГРАМИ»

Донбас-Шоколад

Артур Новіков

17

ТОВ "АЛЬБАТРОС КОММУНІКОС УКРАЇНА"

Еволюція або смерть. Пригоди Павіана Томаса

Ганна Третяк

18

ТОВ "Фреш Продакшн Ю Ей"

Екстреміст

Андрій Іванюк (Andy Iva)

19

ТОВ "ІнсайтМедіа" продюсерський центр

Епідемія

Анастасія Єрмоленко

20

ДП «Національна кіностудія  художніх фільмів імені Олександра Довженка»

Жива Десна

Онищенко В.А.

21

ТОВ "СТЕЙДЖ СЕРВІС"

Злегка прочинені двері

Олександр Биков, Васілян Хачатур

22

ТОВ «Лелека Продакшн»

Карбід

Олексій Доричевський

23

ТОВ «Директорія Кіно»

Кардіохірург

Оксана Артеменко, Марина Артеменко

24

ТОВ "Сучасне Українське Кіно"

Куди б ти не пішла

Богдана Смирнова

25

ТОВ "Ай К'ю"

Львівські канікули

Пилип Лі

26

ТОВ "435філмс"

Малевич

Дар'я Онищенко

27

ТОВ «Шепіт ПРО»

Материнський інстинкт

Захарчук-Залуська Олена

28

ТОВ "РІАЛ ПІКЧЕРС"

Мій юний принц

Хачик Василян

29

ТОВ "Прем'єр-Медіа"

Море-Океан

Олександр Шапіро

30

ТОВ «Ама Віжн»

На грані

Анатолій Максим'юк

31

ТОВ "Тремпель фільмз"

На тому боці

Юрій Леута

32

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

Наречена для приреченного

Володимир Фесенко

33

ТОВ "Ессе Продакшн Хаус"

Неповернення

Сергій Лисенко

34

ТОВ "РАДАР ФІЛЬМЗ"

Нижній горизонт

Жанна Озірна

35

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

Нічна розмова

Альберт Морозов

36

ТОВ "ТТМ"

Обліковець

Ноябрьов Ілля Якович

37

ТОВ «Директорія Кіно»

Останні канікули

Олексій Сиволап

38

Кінокомпанія " Офіс Бочко"

Отимальний варіант

Олексадр Бочко

39

ТОВ "СІНЕМА ТУЛС"

Отче мій

Володимир Харченко-Куліковський

40

ТОВ «Кіновир»

Папіллон

Ксенія Оніщенко

41

ТОВ «ФІЛЬМ ТЕЛЕВІЖН ТЕХНОЛОДЖІ ПЛЮС»

Пимоненко

Ярослав Пілунський

42

ТОВ «ІНСАЙТМЕДІА»

Плюс

Юрій Ластівка

43

ПП «СТУДІЯ КИРИЛА УСТЮЖАНІНА»

По той бік невимовності

Кирило Устюжанін

44

ТОВ «Ай Ем Сінема»

Поживіть за нас

Бровко Роман

45

ТОВ "СТЕЙДЖ СЕРВІС"

Попіл

Олександр Биков

46

ТОВ "ТТМ"

Радикальне прощення

Фіалко Олег Борисович

47

ТОВ «Мун Мен»

Редакція

Роман Бондарчук

48

ТОВ "ТТМ"

Розбита людина

Євгенія Шевчук

49

ТОВ "ДАНАПРІС-ФІЛЬМ"

Рузя

Мирослав Латик

50

ТОВ "ТРУМЕН ПРОДАКШН"

Сатири

Павло Ар'є,
 Тамара Трунова

51

ТОВ «ІНСАЙТМЕДІА»

Саша-Олександра

Андрій Іванюк

52

ПП «СІНЕМАСТУДІО»

Сашенька

Олександр Жовна

53

ТОВ "МЕЙНСТРІМ ПІКЧЕРЗ"

Свято хризантем

Семен Мозговий

54

ТОВ"435ФІЛМС"

Сирена

Євген Матвієнко

55

ТОВ «Ідас Інтернешнл Філм»

Сірі бджоли

Дмитро Мойсеєв 

56

ТОВ "АМА ВІЖН"

Соліст

Сергій Сторожев

57

ТОВ "Гуд монінг дістібьюшн"

Спека

Денис Колесніков

58

ТОВ «Файн продакшн»

Співають коники у житі

Євген Хворостянко

59

ТОВ "ТОУ"

Спогади про Землю

Дмитро Галайко

60

ТОВ "ФОРФІЛЗМ"

Ти - Космос

Павло Остріков

61

ТОВ "ДЖОЙ ФIЛМЗ"

Три місяці до Зими

Станiслав Гуренко

62

ТОВ «Спільна Перемога Продакшн»

Три хвилини до ночі

Дмитро Косигін

63

ТОВ "Мартіні Шот Фільм"

Фабрика

Дмитро Голумбевський

64

ТОВ "МАНІФЕСТО18"

Фільм у Фільмі

Вячеслав Гармаш

65

ТОВ "ТЕАТРАЛЬНА АГЕНЦІЯ КіГТ РОЗВАГИ ГРУП"

Я, Іоан

Сергій Наталушко

Ігрові телесеріали

1

ТОВ «ОДЕСА ФІЛЬМ ПРОДАКШН»

Анатра-Анасаль

Бата Недич

2

ТОВ "СТАРЛАЙТ ФІЛМС"

Втеча з Вервольфу

Дудар Тарас

3

ТОВ "Маланка Студіоз"

Елвіс

Смоляр О.О. Гібелінда О.В.

4

ТОВ "Солар Медіа Інтертейнмент"

Кава з кардамоном

Марина Степанська

5

ТОВ "СТАР МЕДІА ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ХАБ"

Круті міри

Олег Туранський

6

ТОВ "Солар Медіа Інтертейнмент"

Новорічна історія

Володимир Лерт

7

ТОВ "РРП Груп"

Пацики та лялички

Сергій Толкушкін

8

ТОВ "ТЕТ-ПРОДАКШН"

Переслідуючи вогонь

Денис Тарасов

9

ТОВ "СТАРЛАЙТ ФІЛМС"

Принцеса квітів

Максим Мехеда

10

ТОВ "Грін пінгвін медіа"

Радикальне рішення

Марина Бородіна

11

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Різні

Соломія Томащук

12

ТОВ "ЕЙДЕТІК ПІКЧЕРЗ"

СБУ

Дмитро Лактіонов

13

ТОВ "СТАР МЕДІА ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ХАБ"

Серце лева

Анатолій Матешко

14

ТОВ "ВЕДА ПРОДАКШН"

Чорт

Оніщенко Оксана

15

ТОВ "ЕНЕРЖІФІЛЬМ"

Штурм

Антон Щербаков

Неігрові телесеріали

1

ТОВ «Шепіт ПРО»

Козаки: історія героїв

Сергій Кочергін

2

ТОВ "МПЦ "Фор-Пост"

Перший рубіж

Владислав Робський та Денис Ярошенко

3

ТОВ "ТРУМЕН ПРОДАКШН"

Талісмани Романа

Данило Сирих

4

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Україна, яку "побудували" олігархи

Леонід Єжуров

5

ТОВ «ММД ПРО»

Чорнобиль (CHERNOBYL)

Тарас Ткаченко, Аріане Рікер

 Неігрові фільми національні

1

ФОП Хорошко Олексій Миколайович

113

Ісаєва Марина Мубаризівна

2

ТОВ "СТЕП ПРОДАКШН"

1917

ВОЛОДИМИОР КУЛИК

3

ТОВ "ТТМ"

 СаШо

Михайло Лєбєдєв

4

ТОВ "Добранічфільм"

Monologue. Fe/male

Сніжана Гусаревич

5

ТОВ "СТЕП ПРОДАКШН"

Архів

ВОЛОДИМИОР КУЛИК

6

ТОВ "ЧАСТОГУСТО"

Бартка

Бакум В.

7

ТОВ «САММІТ ФІЛЬМ»

Батько українського боксу

ВІКТОРІЯ ТРОФІМЕНКО

8

ПП "КІНОКОМПАНІЯ "МАГІКА-ФІЛЬМ"

Блаженний

Андрій Лисецький

9

ФОП Клименко О.В.

Блискавка Харлан

Кірічева Л.В.

10

ГО «Волинська кінокомісія»

Бортники Полісся

Володимир Луцький

11

ТОВ "АЛЬБАТРОС КОММУНІКОС УКРАЇНА"

В повітрі

Оксана Сигарева

12

ФОП Кошман Сергій Миколайович

Вантажівка

В"ячеслав Мерзлікін

13

ТОВ "Прайм Сторі Пікчерс"

Велике Коло

Сурін Артем

14

ФОП "Плюта"

Виклик

Карабуля Олена Сергіївна

15

ГО "Мистецький фестиваль "Ї"

Вишиванка

Володимир Луцький

16

ТОВ «Лелека Продакшн»

Війна перед війною

Олександр Ковш

17

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

Військові звитяги. Козаччина

Андрій Крутій

18

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Вільна людина

Ігор Царенко

19

ТОВ "Скрин Медіа Юкрейн"

Во імя Отця...

Ткачук Марина

20

ФОП Сеськін Олександр Валентинович

Водник

Єгор Трояновський

21

ФОП Казанцев П.В.

Вустами Всевишнього

Олена Мошинська

22

ГО "Союз Молодих Кінематографістів України "Десята Муза"

Генерали Монблана

Степко Тетяна

23

ТОВ "НЕКСТ ФІЛЬМ"

Герої українського неба

Пономарьов Дмитро

24

ТОВ "СТЕП ПРОДАКШН"

Горе переможеним

ВОЛОДИМИОР КУЛИК

25

ГО "Український альманах"

Григір і Григорій Тютюнники

Неля Даниленко

26

ТОВ “СКАЙДАЙВФІЛЬМ ПРОДАКШН”

Дахабраха. Шлях

Анна Корж

27

ТОВ «Ессе Продакшн Хаус»

Де собака заритий?

АНДРІЙ ЛИТВИНЕНКО

28

ТОВ "Кінокомпанія "Метрополіс"

Деміург

Ольга Семак

29

ТОВ "ТТМ"

Дика сімка

Олександр Катунін

30

ТОВ "ВІАТЕЛ"

Динозавр

Денис Галушко

31

ТОВ "БЕД РЕЙВЕН"

Діти древлян

Авшаров Олександр

32

ФОП Кашпур А.О.

Довіра до

Радецька Ганна Євгенівна

33

ТОВ «САММІТ ФІЛЬМ»

Донбаський синдром

Оксана Малашенкова

34

ФОП Коцюба А.В.

ДОСТ

Фатіма Османова

35

ТОВ "ОК МЕДІА КОМПАНІ"

Елвіс

Максим Наконечний

36

ФОП Грачова Надія Сергіївна

Ендорфіни науки

Владислав Робський

37

ТОВ "435ФІЛМС"

Євродонбас

Корній Грицюк

38

ТОВ "Фреш Продакшн Ю Ей"

З України до Європи (Кіно Європи. Український Слід)

Станіслав Сукненко

39

ФОП Єфіменко З.Р.

За ім'я моє

Волков Сергій

40

ФОП Волинщиков В. Ю.

За нашу і вашу свободу

Артюгіна Л. М.

41

ФОП Стрій Є.О

Зовсім не страшний фільм

Єлизавета Стрій

42

ФОП Моргунець-Ісаєнко О.О.

І кожна річка

Олеся Моргунець-Ісаєнко

43

ГО "Український альманах"

І я таки жив!

Володимир Денисенко

44

КП "Кіностудія "Контакт" НСКУ

Іван Гаврилюк. Непокірний

Вітер Василь

45

ТОВ "Ай К'ю"

Іван і Марта

Сергій Буковський

46

ТОВ "Тремпель фільмз"

Ізоляція

Ігор Мінаєв

47

ТОВ "МИР І КО ПРОДАКШН"

Інші варіанти порятунку

Анкудінова Олександра

48

ТОВ "Прайм Сторі Пікчерс"

Історія українських супергероїв

Москаленко Василь

49

ФОП Дріз О. Я.

Їх було 33

Марина Польшина

50

ПП "КІНОКОМПАНІЯ "МАГІКА-ФІЛЬМ"

Канікули

Андрій Вербицький

51

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

Квіти для в'язня під номером 131161

Володимир Онищенко

52

ФОП Омельянов О.І.

Кінематограф для президента

Андрій Алфьоров

53

ТОВ "435 Філмс"

Кіно з Лабитнангі

Аскольд Куров

54

ТОВ «Кіновир»

Коли ти до нас приїдеш?

Вікторія Белявська

55

ТОВ "РРП Груп"

Командна гра

Мозговий Андрій

56

ГО «Волинська кінокомісія»

Корона князя Вітовта

Сергій Шараєвський

57

ТОВ «Лелека Продакшн»

Кропивницький

Мурована Катерина

58

ГО "Союз Молодих Кінематографістів України "Десята Муза"

Лицар Гідності

Пупирін Юрій

59

ТОВ "Скрин Медіа Юкрейн"

Людина волі

Дігтяренко В.В.

60

ФОП Халяпіна Лариса Леонідівна

Мадам Каринська – легендарна харків’янка

Катерина Кононенко

61

ТОВ "Прем'єр-Медіа"

Майя Дерен. Танок у Києві

Олена Алимова, Руслан Товкун

62

ФОП Яремчук Марія Валеріївна

Марія

Яремчук Марія Валеріївна

63

ТОВ "МИР І КО ПРОДАКШН"

Миротворці. Перша місія

Охлопкова Валентина

64

ФОП Вербецький Дмитро Григорович

Між небом та землею

ОМАР АГА СОМАР

65

ФОП Кашпур А.О.

Назустріч Сонцю

Василенко Володимир Борисович

66

ТОВ "ТелеПростір Студіо"

Національна команда

Володимир Мула

67

ТОВ "Скрин Медіа Юкрейн"

Наша антарктида: історія українців на Південному полюсі

Марина Ткачук , Олена Мошинська

68

ТОВ "Скрин Медіа Юкрейн"

Не бійся

Гойда А.О., Павло Казанцев

69

ФОП Яремчук Марія Валеріївна

НепрOsti листи

Яремчук Марія Валеріївна

70

ФОП Дріз О. Я.

Ні кольору. Ні смаку

Олена Короп

71

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

Нобелю від України

Ярослав Геляс

72

ТОВ "МПЦ "Фор-Пост"

Ночами море світиться

Світлана Ліщинська

73

ТОВ «Спільна Перемога Продакшн»

Одного Всесвіту мало. Іван Марчук

Яніна Кучер

74

КП "Кіностудія "Контакт" НСКУ

Олесь Гончар. Записки з полону

Михайлик А.

75

ТОВ «АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН»

Останнє Українське Село

Олексій Уманський

76

ТОВ "СТЕЙДЖ СЕРВІС"

Параджанов. Спадщина

Васілян Хачатур , Олена Оганесян

77

ТОВ «Спільна Перемога Продакшн»

Патон

Максим Черниш

78

ТОВ "Ай К'ю"

Плай

Єва Джишиашвілі

79

ТОВ "Клеос Арт"

Плем'я від першої особи

Юлія Шашкова

80

ТОВ «Студія 10»

Плюс мінус один

Залога Світлана

81

ТОВ "Пронто Фільм"

Побачити небо

Олег Чорний

82

ТОВ "ТЕТ-ПРОДАКШН"

Повернення Мазепи

Дар'я Саричева

83

ТОВ "МИР І КО ПРОДАКШН"

Поверни моє ім'я

Дмитро Глухенький, Нечмоня Кирило

84

ТОВ "ВІРУ"

Подих

Олексій Залевський

85

ПП "КАЛИНА ПЛЮС"

Портрет митця в дорозі

Олександра Степашко

86

ТОВ «НАШ ПРОДАКШН ЛТД»

Потоцький - Пан Каньйовський

Волоткевич О.Б.

87

ФОП "Плюта"

Почай - свячене русло

Черняк Олексій Юрійович

88

ТОВ "НЕКСТ ФІЛЬМ"

Природа України очима тварин

Андрій Гапченко

89

ТОВ "ВІРУ"

Природні перлини України

Тетяна Терещенко

90

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

Прихована перемога. Сині Води

Анатолій Григор’єв

91

ФОП Вербецький Дмитро Григорович

Прогулянки з невігласом - горизонт медичних подій

Соболєв Денис Євгенійович

92

ФОП Вербецький Дмитро Григорович

Прогулянки з невігласом - горизонт трипільських подій

Гураль Артур Романович

93

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

Ребров

Святослав Феофілактов

94

ФОП Ткаченко Тарас Анатолійович

Революція на граніті: робота над помилками

Ткаченко Тарас

95

ТОВ "НОВА ФІЛЬМ"

Середньовічні Ігри престолів

Марина Кучеренко

96

ПрАТ "Одеська кіностудія"

Серце під мундиром

Ігор Козлов-Петровський

97

ТОВ "Атасов Фільм Тревел"

Симфонія на ім'я Україна

Сучкова-Ладік Тетяна

98

ПП "АіО компанія"

Скарби

Остап Костюк

99

ТОВ "ТТМ"

Сквот

Сергій Лисенко

100

ТОВ "Спорт Медіа Плюс"

Сорочинський ярмарок - історія українського народу

Данило Сирих

101

ФОП Козюба Антон Валерійович

Спомин

Левчук Домнікія

102

ТОВ "БЕД РЕЙВЕН"

Терещенко

Зейналов Сергій,

103

ТОВ "ФАЛАНСТЕР"

То моє море

Надія Парфан

104

ФОП Грачова Надія Сергіївна

Тренер-батько. Виховані боксом.

Олексiй Савелов

105

ТОВ "Прайм Сторі Пікчерс"

Україна гастрономічна

Коротков Ярослав

106

ТОВ "МКК фільм сервіс"

Україна.За вашу і нашу свободу

Євген Тітаренко

107

ТОВ "Крейзі Фест"

Українська фабрика зірок

Володимир Шпак

108

ФОП Коваленко

Український дукач

Ганна Яровенко

109

ТОВ "Докноутфілмс"

Український Флот. Столітня Традиція

Костянтин Кляцкін

110

ТОВ "КІНОКВАРТАЛ"

Фанати

Брагін О.П.

111

ТОВ "Ріал Пікчерс"

Фото на пам'ять

Ольга Черних

112

ТОВ "Кіностудія "Кінематографіст"

Харизма Чубинських

Сукненко Станіслав

113

ТОВ "ТТМ"

Хвиля дніпровська

Віталій Бардецький

114

ТОВ "Прайм Сторі Пікчерс"

Хрещатик. Повсталий з попелу

Коротков Ярослав

115

ТОВ "АП ЮЕЙ СТУДІО"

Ціна конфлікту

Володимир Сидько

116

ТОВ «Кіновир»

Через треш до зірок

Олесь Середицький

117

ТОВ «АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН»

Чорний Шлях

Віктор Тірюто

118

ТОВ «Лелека Продакшн»

Чорнобиль: по той бік об'єктива

Дерюгін Віктор

119

ФОП Гришко Д.Д.

Швидка на периферії

Гришко Дмитро

120

ФОП Лещенко Р.В. "DOKINO"

Швидкість. Сила. Висота. Оліипіада 2020

Лещенко Р.В.

121

ФОП Орлов Р.І.

Шпигунські Ігри UA

Кушнарьов Денис

122

ТОВ «ДІДЖІТАЛ РЕЛІДЖН»

Щоденник нареченої Христа

Марта Смеречинська

123

ТОВ "ПРОДЕКС ФІЛМ"

Я + ОТОЧЕННЯ = ?

Ігор  Семецький

124

ПП "Інспірейшн філмз"

ЯKURBAS

Варвара Філіпчук

Неігрові фільми спільного виробництва

1

ФОП Бугрімова Оксана Юріївна

Dragnet

Бугрімова Оксана Юріївна

2

ТОВ “Апграунд”

Битва за Європу

Замрій Д.М.

3

ТОВ "МУН МЕН"

Будинок зі скалок

Сімон Леренґ Вільмонт

4

ТОВ "ПАРАДОКС ФІЛЬМ"

Висота

Максим Руденко

5

ПП "КІНОКОМПАНІЯ "МАГІКА-ФІЛЬМ"

Гелій Снєгірьов, або Тінь воїна

Андрій Загданський

6

ТОВ «Діджітал Реліджн»

Закрий рота!

ТАЇСІЯ КУТУЗОВА

7

ТОВ "Бурлака філмс"

Крихка пам'ять

Ігор Іванько

8

ТОВ «Директорія Кіно»

Міфи. Хроніка третьої світової війни

Дар’я  Юркевич

9

ФОП Кнорозок Любов Володимирівна

Навмисна брехня

Олексій Радинський

10

ТОВ "Табор"

Найс Лейдіс

Марія Пономарьова

11

ТОВ "ФАЛАНСТЕР"

Реббеліон

Керен Шернізон

12

ТОВ "Табор"

Фрагменти льоду

Марія Стоянова

13

ТОВ «Ессе Продакшн Хаус»

Чотири брати

ПІТЕР-ЯН ДЕ ПУ

Нагадаємо, цього року Держкіно планувало провести одразу чотири пітчинги для фільмів-дебютів, ігрових повнометражних, серіалів, анімаційних і документальних фільмів, та через скорочення фінансування кіногалузі 14-й, 15-й і 16-й пітчинги об'єднали в один. 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2288
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду