![Держкіно переглянуло соціальну комедію «Герой мого часу» режисерки Антоніни Ноябрьової](/doc/images/news/archive/2016/134738/i75_ArticleImage_134738.jpg)
Держкіно переглянуло соціальну комедію «Герой мого часу» режисерки Антоніни Ноябрьової
15 Лютого 2018
Держкіно переглянуло соціальну комедію «Герой мого часу» режисерки Антоніни Ноябрьової
Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) переглянуло соціальну комедію про киян та гостей столиці режисерки Антоніти Ноябрьової «Герой мого часу». Виробництвом займалася компанія «Креатив бутік філмс»
![Держкіно переглянуло соціальну комедію «Герой мого часу» режисерки Антоніни Ноябрьової](/doc/images/news/archive/2016/134738/ArticleImage_134738.jpg)
![Держкіно переглянуло соціальну комедію «Герой мого часу» режисерки Антоніни Ноябрьової Держкіно переглянуло соціальну комедію «Герой мого часу» режисерки Антоніни Ноябрьової](/doc/images/news/archive/2016/134738/i75_ArticleImage_134738.jpg)
Про це повідомляється на сайті відомства.
Проект ліричної комедії «Герой мого часу» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Державна фінансова підтримка проекту становить 7 млн 995, 2 тис. грн. при загальній вартості виробництва 15 млн 990,4 тис. грн.
Автором сценарію та режисером фільму є Антоніна Ноябрьова, продюсерами – Микола Конопелько та Анна Паленчук.
«Цікавий іронічний, сатиричний і одночасно сумний авторський погляд на оточуюче нас сьогодення. Стрічка вийде в прокат вже цього року!», – прокоментував голова Держкіно Пилип Іллєнко.
Нагадаємо, 31 березня відубвся кастинг на ролі у фільмі «Герой мого часу». Зйомки соціальної комедії про киян та гостей столиці «Герой мого часу» розпочалися у квітні 2017 року.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ![](/content/2/image/fon_donate.jpg)