Міжнародні журналістські організації відкрили гарячу лінію для журналістів у Криму

16 Березня 2014
5267
16 Березня 2014
15:03

Міжнародні журналістські організації відкрили гарячу лінію для журналістів у Криму

5267
Міжнародні журналістські організації відкрили гарячу лінію для журналістів у Криму

Міжнародна федерація журналістів та Європейська федерація журналістів приєдналися до Міжнародного комітету Червоного хреста, а також до ініціативи своїх асоційованих організацій з України та Росії щодо надання термінової допомоги журналістам. Йдеться про працівників ЗМІ, які працюють у Криму 16 березня - в день проведення проголошеного Кримським парламентом референдуму та під час підрахунку голосів, повідомляє прес-служба Медіа-профспілки.

 

У небезпечних ситуаціях для екстреного зв'язку журналісти можуть звертатися за наступними номерами.

 

Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Цілодобова гаряча лінія за номером: +41 79217 32 84 або +41 79 217 32 85. E-mail: press@icrc.org. Сайт гарячої лінії.

 

Свою допомогу пропонує і Спілка журналістів Росії. Звертатися можна до секретаря Павла Гутіонова,  +7 916 903 07 87, gutiontov@mail.ru та Надія Ажгіхіної + 7 916 212 43 07, azh@ruj.ru

 

Як писала «Детектор медіа», раніше Спілка журналістів Росії (СРЖ), Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та Незалежна медіапрофспілка України (НМПУ) започаткували власні гарячі лінії реагування на порушення прав журналістів у Криму.

 

З початку російської окупації Криму, за даними Інституту масової інформації та «Детектор медіа» зафіксовано щонайменше 70 грубих порушень свободи слова на півострові.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5267
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду