ВР направила у комітет на доопрацювання законопроект про роздержавлення преси

5 Вересня 2013
5949

ВР направила у комітет на доопрацювання законопроект про роздержавлення преси

5949
ВР направила у комітет на доопрацювання законопроект про роздержавлення преси

5 вересня Верховна Рада направила на доопрацювання у парламентський Комітет з питань свободи слова та інформації законопроект № 2600 «Про реформування друкованих засобів масової інформації» для підготовки його до повторного першого читання. За це рішення проголосували 334 народні депутати.

 

З такою пропозицією перед парламентарями виступив  голова профільного комітету Микола Томенко. За його словами, таке рішення було узгоджене з усіма фракціями та представниками уряду.

 

Ще два законопроекти про роздержавлення преси - № 2600-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та № 2093а «Про реформу державної та комунальної преси», які є альтернативами законопроекту № 2600, вважаються відхиленими, повідомив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

 

Нагадаємо, Комітет з питань свободи слова та інформації на засіданні 5 червня одноголосно вирішив з трьох зареєстрованих законопроектів про роздержавлення друкованих ЗМІ підготувати один, врахувавши всі позитивні моменти й узгодивши з усіма зацікавленими сторонами.

 

Як писала «Детектор медіа», 21 березня члени парламентського Комітету свободи слова та інформації народні депутати Микола Томенко, Рустам Раупов, Ігор Мірошниченко, Степан Курпіль та Микола Баграєв зареєстрували законопроект № 2600 «Про реформування друкованих засобів масової інформації», який прописує механізми реформування друкованих ЗМІ, що засновані органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування.

 

9 квітня член Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Княжицький зареєстрував законопроект № 2600-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

 

А 21 травня зареєстровано третій законопроект № 2093а «Про реформу державної та комунальної преси», автори якого - народні депутати від опозиції Степан Курпіль («Батьківщина») й Ірина Геращенко (фракція «УДАР»).

 

Член Комітету Микола Княжицький зауважив, що проект Курпіля і Геращенко зареєстрований з порушенням регламенту, оскільки він є альтернативним до проектів № 2600 і № 2600-1, а був зареєстрований пізніше дозволеного терміну.

 

Крім того, Державний комітет телебачення і радіомовлення доопрацював підготовлений ним законопроект «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», який наразі перебуває в Кабінеті Міністрів.

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5949
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду