Нацрада не хоче публікувати рішення щодо ліцензування провайдерів і формування програмної послуги до їх реєстрації в Мін’юсті
Нацрада не хоче публікувати рішення щодо ліцензування провайдерів і формування програмної послуги до їх реєстрації в Мін’юсті
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує оприлюднити ухвалені 6 листопада рішення про нове Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги та рішення про визнання таким, що втратило чинність рішення № 1260 «Про затвердження Правил формування програмної послуги в пакетах програм провайдера програмної послуги» тільки після їх реєстрації в Міністерстві юстиції. Про це йдеться в повідомленні на сайті Нацради.
Нарада посилається на ч. 3 ст. 12 закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», за якою регуляторні акти офіційно оприлюднюються в «Офіційному віснику» й у газеті «Урядовий кур'єр» не пізніше як у десятиденний термін після їх державної реєстрації.
«Тому вищезазначені рішення Національної ради будуть опубліковані у друкованих виданнях і на офіційному веб-ресурсі регуляторного органу після їх державної реєстрації», - повідомили в Нацраді.
Як відомо, всі свої рішення Нацрада зазвичай публікує на офіційному сайті на наступний день після засідання. На сайті оприлюднено всі рішення за 6 листопада, але там відсутні рішення щодо Правил формування програмної послуги та щодо Положення про порядок ліцензування провайдерів.
Нагадаємо, що 6 листопада Нацрада визнала таким, що втратило чинність, власне рішення № 1260 від 29.08.2012 про затвердження Правил формування програмної послуги в пакетах програм провайдера програмної послуги, яким до універсальної програмної послуги були включенні телеканали, що здобули ліцензії на цифрове ефірне мовлення. Рішення має набрати чинності з 1 січня 2015 року.
Також цього дня Нацрада затвердила нову редакцію Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги. За словами заступника голови Нацради Григорія Шверка, «документ суттєво спрощує ліцензування провайдерів, спрощує вигляд ліцензії, зменшує перелік документів, які подаються до Нацради». Однак індустрія досі не бачила остаточного варіанту документу.
«Детектор медіа»