24 грудня –– зустріч з читачами з нагоди 10-річчя «Україна Incognita»

24 Грудня 2012
0
3859
24 Грудня 2012
12:46

24 грудня –– зустріч з читачами з нагоди 10-річчя «Україна Incognita»

0
3859
24 грудня –– зустріч з читачами з нагоди 10-річчя «Україна Incognita»

24 грудня, о 17.30, у переддень католицького Різдва в книгарні «Є», що на вулиці Лисенка, 3 відзначатимуть десятиріччя книжки «Україна Incognita». У форматі - зустрічі з нашими авторами і читачами - теперішніми і потенційними.

 

У зустрічі беруть участь: головний редактор «Дня» Лариса Івшина; професор НУ «Києво-Могилянська академія» Володимир Панченко (модератор); автори: Ігор Сюндюков, Станіслав Кульчицький, Юрій Шаповал, Віктор Горобець, Петро Кралюк, Ігор Лосєв, Сергій Грабовський друзі і партнери: Анатолій Заболотний, Василь Кремень, Євген Чернецький, Євген Головаха, Валентин Наливайченко, Іван Пєтухов, Ірина Тихомирова, Тетяна Юркова...

 

«Якщо бути точним, то книжка «Україна Incognita» святкувала ювілей восени. (Саме тоді ось уже десять років з'являються наші новинки, чиї «прем'єри» відбуваються на Львівському Форумі видавців).  Але оскільки вона стала бестселером (витримала п'ять перевидань!) і досі є актуальною та запитаною, це, можна сказати, ще один привід поговорити про неї. Адже дане видання -- всеосяжне, фундаментальне. По-перше, воно стало основою для серії «Бібліотека газети «День», яка сьогодні  нараховує 12 найменувань.  По-друге, в ньому є все те (бодай коротко), що потім сформувалося в нашу чергову окрему книжку. Мається на увазі, українсько-російсько-польські стосунки, теми колективізації і Голодомору, розвиток релігійної віротерпимості...

 

До слова, від авторів газети доводилося чути, що якби ми жили в цивілізованій країні, наприклад, котрійсь із Прибалтійського регіону, при подання документів на громадянство за книжкою «Українa Incognita» можна було б складати іспит на знання української історії. Зрештою, головний редактор Лариса Івшина не раз говорила про те, що перші «ластівки» із «Днівського» бібліотечного проекту є додатком до українського паспорта. Вочевидь, найперше йшлося про «Україна Incognita». Як кажуть діаспоряни, її мото, тобто, гасло: «Пізнай Батьківщину -- й тоді ти відкриєш самого себе!» Воно неофіційне, звичайно. (Не може бути єлейного пафосу, там де є щира любов).  Просто прочитується. Як і прочитується, як багато в рідній країні ще непізнаного, невідомого, неоціненого, важливого для спільного нашого Завтра. «Україна Incognita» - пропозиція читачам - разом з нами відкривати для себе історію і духовне обличчя Вітчизни» - повідомляють організатори.

 

Вхід вільний.

 

На сайті «Дня» вестиметься пряма трансляція.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
3859
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду