29 вересня - Перший міжнародний форум «Медіа за інформаційне суспільство»

26 Вересня 2012
3535
26 Вересня 2012
11:35

29 вересня - Перший міжнародний форум «Медіа за інформаційне суспільство»

3535
29 вересня - Перший міжнародний форум «Медіа за інформаційне суспільство»

Перший міжнародний Форум «Медіа за інформаційне суспільство» проводиться в Києві 29 вересня 2012 року за підтримки Ради Європи, посольства Франції в Україні, посольства США в Бєларусі, Internews Network, Незалежної Асоціації Мовників (НАМ), Майстер-класу. Серед гостей та модераторів Форуму - Ханне Северінсен (президент Європейської Медіа Платформи, доповідач Моніторингового комітету ПАРЄ по Україні 1995-2007 рр), Себаст'єн Башоле (Рада Директорів ICANN), Олів'є Крепі-Лєблонд (Голова ALAC), Михайло Якушев (Голова Ради Центру політичних досліджень Россії), Олександр Ольшанський (Imena.ua), Михайло Дорошевіч (e-belarus)  та інші.

 

Цей Форум є логічним продовженням Українського Форуму з управління Інтернетом,  який напередодні відбудеться в Києві вже втретє (igf-ua.org). Мета заходу - привернути увагу журналістів, активістів соціальних мереж, перекладачів, а через них - і більш широких верств населення пострадянського простору до перспектив і викликів інформаційного суспільства, до здобутків світової спільноти в розробці політики управління Інтернетом, розуміння і втілення концепції мультистейкхолдерізму.

 

Секції Форуму: «Управління інтернетом та мультистейкхолдеризм» (доповідачі - Олів'є Крепі-Лєблонд та Михайло Якушев, модератор - Оксана Приходько), «Цифрова економіка» (доповідачі - Себаст'єін Башоле та Олександр Ольшанський, модератор - Леонід Тодоров),  «Цензура в Інтернеті» (доповідачі - Марі Жорж та Михайло Дорошевич, модератор - Мустафа Найєм).

 

У рамках Форуму відбудеться круглий стіл редакторів українських ЗМІ (модератор - Олександр Мартиненко). Основні питання, які будуть підняті в рамках заходу - виклики інформаційного суспільства, здобутки світової спільноти в розробці політики управління Інтернетом, проблеми цензури та самоцензури, інші актуальні для представників українських медіа, питання, тощо.

 

Докладніше дивіться тут

 

Місце проведення:  Культурно-освітній центр Майстер-Клас, Київ, вул. Лаврська, 16а.

 

Контакти: info@euromediaplatform.org або +38 (050) 3532911 (Оксана Приходько).

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3535
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду