21 червня – круглий стіл «Перехід України на цифрове мовлення: виклики та перспективи»

18 Червня 2012
0
4325
18 Червня 2012
15:18

21 червня – круглий стіл «Перехід України на цифрове мовлення: виклики та перспективи»

0
4325
21 червня – круглий стіл «Перехід України на цифрове мовлення: виклики та перспективи»

21 червня 2012 року у Києві громадська організація «Інститут медіа права» спільно з Громадською радою при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення проведе експертне обговорення на тему «Перехід України на цифрове мовлення: виклики та перспективи».

 

Круглий стіл буде присвячений обговоренню проблем запровадження цифрового мовлення в Україні та засад регулювання телерадіопростору в майбутньому.

 

Україна розпочала перехід на цифрове мовлення 2005 року. З того часу двічі змінювали стандарти цифрового мовлення, що призвело до дестабілізації ринку, а подекуди і фінансових втрат з боку громадян. Конкурси на цифрове мовлення 2011 року викликали масу нарікань щодо критеріїв відбору учасників та забезпечення плюралізму на телевізійному ринку. Відсутність чітких прозорих критеріїв в процесі переходу на цифру в сукупності з хаотичними, а подекуди непрофесійними діями влади створюють ризики щодо інформаційних прав громадян. З запровадженням цифрового мовлення також постають питання забезпечення прав неповнолітніх, національних меншин, виникають суттєві проблеми з універсальною програмною послугою.

 

Обговорити ці питання та сформувати пропозиції на майбутнє пропонується представникам ЗМІ, громадським активістам та всім небайдужим до процесу переходу на цифрове мовлення.

 

Круглий стіл відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик», конференц-зал «Володимирський».

 

Про намір взяти участь у круглому столі слід повідомити за телефоном 284-61-64 чи за електронною адресою: event@medialaw.kiev.ua. У тексті листа необхідно вказати своє прізвище та ім'я, місце роботи та контактні дані.

 

Початок реєстрації і вітальна кава для учасників круглого столу - у четвер, 21 червня 2012 року, о 9.30; початок роботи круглого столу - 10:00, закінчення - 14:00.

 

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та «Інтерньюз». Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Інституту медіа права та не обов'язково відображає точку зору американського уряду, USAID та «Інтерньюз».

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
4325
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду