1 вересня - початок прийому заявок на конкурс Краще періодичне друковане видання для дітей і юнацтва

22 Серпня 2011
1
5182
22 Серпня 2011
16:40

1 вересня - початок прийому заявок на конкурс Краще періодичне друковане видання для дітей і юнацтва

1
5182
1 вересня - початок прийому заявок на конкурс Краще періодичне друковане видання для дітей і юнацтва

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує  у  2011 році  Всеукраїнський  конкурс  на  краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.

 

Щорічний Всеукраїнський  конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва засновано Державним комітетом телебачення та радіомовлення України у 2007 року з метою сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих засобів масової інформації у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.

 

На конкурс подаються  друковані періодичні видання для дітей та юнацтва загальнодержавної, регіональної та місцевої сфер розповсюдження. 

 

Конкурс проводиться у таких номінаціях: «Краще періодичне друковане видання для дітей»; «Краще періодичне друковане видання для юнацтва».

 

Прийом заявок на участь триває з 1 вересня по 1 грудня 2011 року.

 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1
5182
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Олена Чайка
5008 дн. тому
Колись в Україні були дитячі газети. Нині - жодної...
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду