Стартував конкурс замовників відеореклами «Free Film» №1
В Україні стартував конкурс замовників відеореклами «Free Film» №1. Головною метою конкурсу є створення незалежної творчої платформи, на основі якоїрозкриється творчий потенціал українських виробників та замовників відеореклами.
Заявки для участі подають абсолютно різні компанії та організації. Це можуть бути представники концернів, котрі регулярно знімають для себе відеоролики, але хочуть побачити рекламу своїх продуктів в новому ракурсі. Серед конкурсантівє також багато невеликих приватних компаній, яким потрібен невеликий іміджевий фільм для їх інтернетсайту.
Фінал конкурсу відбудеться 01.07.2011 у Києві. За цією подією можна буде спостерігати он-лайн на сайті www.tv-ua.org, там же будуть опубліковані й результати конкурсу. Переможець конкурсу «Free Film» №1 буде визначений методом випадкового жеребкування. За дотриманням правил та неупередженістю у визначенні переможця буде слідкувати незалежне журі, в склад якого увійдуть представники культури, кіноіндустрії та шоу-бізнесу в цілому.
Головний приз конкурсу - це безкоштовний рекламний ролик, який буде знято для переможця творчою групою «Free Film» №1. З подробицями можна ознайомитися тут.
