23-27 травня у Чернігові – семінар про роль журналістики у підтримці та захисті прав людини

20 Травня 2011
0
9945
20 Травня 2011
11:15

23-27 травня у Чернігові – семінар про роль журналістики у підтримці та захисті прав людини

0
9945
Журналістів та експертів запрошують взяти участь у якості спостерігачів
23-27 травня у Чернігові – семінар про роль журналістики у підтримці та захисті прав людини

З 23 по 27 травня у Чернігові відбудеться перший семінар навчального курсу «Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини - 2011». У семінарі візьмуть участь 20 представників всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації.

 

Семінар є складовою довготермінового навчального курсу який складається з двох сесій, дистанційного компоненту та навчального визі ту до однієї з європейських країн.  Під час першого семінару учасники більше дізнаються про філософськи засади та історію розвитку концепції прав людини, національні та міжнародні механізми захисту прав людини та стандарти висвітлення проблематики прав людини у ЗМІ. Програма навчального курсу розроблена у співпраці з фахівцями Гельсінського Фонду з Прав Людини (Варшава). Журналісти матимуть нагоду послухати відомих в Україні експертів з журналістського та правозахисного середовища: Володимира Яворського, виконавчого директора Української гельсінської спілки з прав людини, Єгора Соболєва, координатора Бюро журналістських розслідувань «Свідомо», Богдана Крикливенко, представника секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду в Україні, Олександра Бурмагіна, члена правління Асоціації медіа-юристів, Сергія Бурова, координатора Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», Олександра Войтенко, експерта ВА «Нова доба» та інших.

 

Організатори запрошують всіх зацікавлених журналістів, державних та громадських експертів в галузі освіти з прав людини взяти участь у семінарі в якості спостерігачів. Додаткову інформацію можна отримати у координатора навчального курсу «Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини - 2011» Костянтина Рєуцького за телефоном : +38 050 628 06 61.

 

Захід є складовою частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та проводиться в рамках проекту «Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини: посилення впливу журналістської спільноти на стан дотримання прав людини в Україні», який адмініструється Правозахисним центром «Поступ» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
9945
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду