18-19 травня школу «Журналістика цифрового майбутнього» транслюватимуть онлайн

16 Травня 2011
0
813
16 Травня 2011
16:16

18-19 травня школу «Журналістика цифрового майбутнього» транслюватимуть онлайн

0
813
18-19 травня школу «Журналістика цифрового майбутнього» транслюватимуть онлайн

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», Могилянська школа журналістики та проект platfor.ma запускають онлайн-трансляцію школи «Журналістика цифрового майбутнього» (DFJ). Трансляція відбуватиметься на порталі освітніх подій «Платформа» (http://platfor.ma/blog/eric-r-williams/) 18-19 травня з 9:30 до 17:00.

 

У школі викладатиме Ерік Вільямс, професор Школи телекомунікацій Університету Огайо (США). Упродовж двох днів майстер-класу він розкриватиме теми, що будуть цікаві в першу чергу медіаменеджерам та журналістам, а також студентам факультетів журналістики, блогерам і тим, хто цікавиться темою нових медіа.

 

Теми майстер-класу:

 

  • 18 травня: «Теорія та найкращі практики: бізнес-моделі для роботи агенцій мультимедійних новин»
  • 19 травня: «Оформлення сюжету з використанням телестудії та нетрадиційних джерел відео»

 

«Розширення аудиторії, яка почує лекції найкращих викладачів медіа у світі, збільшить кількість фахівців, які використовуватимуть сучасні принципи журналістики у своїй щоденній роботі, - коментує ініціативу Олександр Власенко, керівник освітніх проектів Фонду «Розвиток України». - Сподіваємось, що такі онлайн-трансляції стануть звичайною річчю з наступного навчального року і зможуть допомогти тим, хто не пройшов відбір на проект DFJ, але хотів би підвищити свій фаховий рівень».

 

Після онлайн-трансляції відео майстер-класів будуть доступні на сайті проекту «Платформа».

 

Про лектора: 

 

Ерік Вільямс - професор Школи телекомунікацій Університету Огайо (США). Викладає курси з виробництва відео, написання сценаріїв та участі в міжнародних проектах.

 

Перш ніж стати професором в Університеті Огайо, мав свою власну продакшн-студію впродовж майже п'ятнадцяти років. Був режисером і продюсером більш ніж 300 випусків новин і телешоу в прямому ефірі. Виступав співпродюсером першого в Гайані документального телесеріалу про насильство в сім'ї, безпритульних та сексуальну поведінку молоді. Працював над 20-серійним документальним телепроектом у віддалених районах Еквадору. Продюсував документальний фільм про вплив капіталізму та консьюмеризму на США та Україну.

 

Як пише про себе Ерік, «коли я не працюю, ви зможете знайти мене глибоко в лісах з моєю дружиною Петрою. Ми полюбляємо довгі мандрівки».

http://www.tcomschool.ohiou.edu/faculty/williams.html

 

Про проект:

 

Проект «Журналістика цифрового майбутнього» був започаткований в 2007 році Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» і компанією «Систем Кепітал Менеджмент» та реалізується в партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» - з  Могилянською школою журналістики.

 

Метою є навчання журналістів, які готові долучатися до цифрової культури та розвивати свої редакції згідно з світовими тенденціями в ЗМІ.

 

Навчання на проекті спрямоване на залучення журналістів до цифрових технологій у новітніх медіа. Навчальний план складений таким чином, щоб журналісти могли дізнатися більше про новітні медіа, нові формати новин і те, як одну історію подати в різних медіа. Також є окремі модулі, де будуть вивчатися блогосфера у сучасній журналістиці, створення аудіо- та відеоподкастів, інфографіка та фотографія в сучасній редакції, економіка та бізнес-моделі сучасних конвергентних ньюзрумів та багато іншого.

Інвестиції Фонду «Розвиток України» в проект вже склали понад 1 млн. 300 тис. дол. США.

http://www.dfj.com.ua/

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
813
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду