21 січня – майстер-клас«Як зробити собі всесвітньо відоме ім'я на соціальній журналістиці»

14 Січня 2011
0
1194
14 Січня 2011
13:56

21 січня – майстер-клас«Як зробити собі всесвітньо відоме ім'я на соціальній журналістиці»

0
1194
21 січня – майстер-клас«Як зробити собі всесвітньо відоме ім'я на соціальній журналістиці»

21 січня 2011 року (п'ятниця) з 10.00 до 18.00 відбудеться майстер-клас для журналістів та редакторів «Як зробити собі всесвітньо відоме ім'я на соціальній журналістиці» з британською журналісткою Еммою Вандор (Emma Vandore). Під час тренінгу Емма Вандор відкриє секрети створення якісних матеріалів на соціальну тематику, а також представить цікаві шляхи подання даної теми. Емма Вандор протягом 15 років працювала у понад 20 країнах світу для The Associated Press та Bloomberg.

 

Майстер-клас відбудеться за адресою м. Київ, вул. Ризька 15, в офісі МГО «Інтерньюз-Україна». 

 

Майстер-клас включатиме теми:

  • Цінність подій соціальної журналістики: як підготувати власний репортаж, жінки та діти в ЗМІ.
  • Які знайти «зачіпку» для висвітлення теми прав жінок та дітей?
  • Як задовольнити читача/глядача не маючи достатніх фактів?
  • Баланс між повагою до прав на приватне життя та потребою зробити матеріал

 

Під час вирішення кейсових завдань учасники поринуть у реальну атмосферу створення та презентації власного матеріалу для подачі на щорічний конкурс для журналістів премії імені Лоренцо Наталі .

 

Майстер-клас відбудеться в рамках проекту ЄС «Права жінок та дітей - комунікаційний компонент».

 

Тренер - Емма Вандор, журналістка з 15-річним досвідом , яка готувала репортажі з 20 країн світу. Емма здебільшого працювала на замовлення одного з найбільших міжнародних інформаційно-новинних агентств світу The Associated Press та світове агентство фінансово-економічних новин Bloomberg.

У 2007 році Емма Вандор видала книгу " Французька шизофренія: Сеголен Руяль, Ніколя Саркозі, Жак Ширак і я" (‘Schizophrenie Francaise: Sego, Sarko, Jacques et moi'), в якій розкриває гумористичне ставлення до французької політики та економіки.

До останнього часу Емма Вандор очолювала відділ економічних відносин агентства The Associated Press в Парижі.  З серпня 2010 року, Емма перебуває у Лондоні та зосереджена на висвітленні соціальних питань, а саме проблеми реабілітації і регенерації міської структури.

 

Участь у майстер-класі є безкоштовною. Учасники майстер-класу отримають сертифікати, а також забезпечуються тематичними консультаціями, добіркою  матеріалів, обідом і кава-паузами.

 

Участь у майстер-класі за попередньою реєстрацією.

 

Для участі у майстер-класі необхідно заповнити та надіслати заявку (у форматі: ПІБ, місце роботи, посада, моб.тел.,e-mail) на адресу: osushytska@internews.ua до 18:00 19 січня 2011 року з позначкою в темі листа: workshop.

 

Учасникам з інших міст відшкодовується витрати на проїзд (автобус, маршрутка, поїзд-купе). 

 

Кількість місць обмежена. Організатори  залишають за собою право не пояснювати заявникові причини відмови участі у тренінгу. Відібраним учасникам організатори підтвердять участь у тренінгу по телефону та електронною поштою 20 січня 2011 року.

 

Із запитаннями звертайтеся до Ольги Сушицької, моб. 067-243-63-55, ел. пошта osushytska@internews.ua

 

Семінар відбудеться у рамках діяльності Мережі соціальної журналістики в Україні, ініціатором створення якої виступив проект Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні - комунікаційний компонент». Завдяки мережі журналісти мають можливість ознайомлюватися з найкращими практиками та обмінюватися досвідом для розвитку соціальної журналістики. 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
1194
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду