До 11 березня приймають роботи на Конкурс ЗМІ з питань протидії корупції для регіональних друкованих видань та інтернет-преси в Україні

14 Січня 2011
0
928
14 Січня 2011
13:31

До 11 березня приймають роботи на Конкурс ЗМІ з питань протидії корупції для регіональних друкованих видань та інтернет-преси в Україні

0
928
До 11 березня приймають роботи на Конкурс ЗМІ з питань протидії корупції для регіональних друкованих видань та інтернет-преси в Україні

Засоби масової інформації визнано Світовим банком як важлива складова формування розуміння суті реформ та потреби в них. Більше того, ЗМІ мають відігравати суттєву роль в активізації засобів впливу на вирішення проблем урядування та корупції шляхом підвищення відповідальності державних установ усіх рівнів. Ця остання умова - покращення якості урядування і зменшення корупції - незмінно розглядається як ключовий виклик Україні на шляху її розвитку. Підвищення вимоги стосовно дієвого врядування (або надання підтримки заходам щодо його покращення) є одним з найважливіших моментів у роботі Світового банку, спрямованій на покращення врядування в Україні.


Конкурс, що проводиться Представництвом Світового банку в Україні, має на меті розширити інформованість громадськості і надати об'єктивну і неупереджену інформацію про корупцію та методи боротьби з цим явищем, а головне -  показати реальні приклади того, як громадяни можуть успішно протидіяти корупції.


Конкурс спрямований на протидію корупції та покращення урядування шляхом підвищення ролі засобів масової інформації та громадянського суспільства в поліпшенні надання послуг і, особливо, підвищенні відповідальності органів управління. В рамках цієї ширшої сфери, конкурс зосередить увагу на підтримці діяльності засобів масової інформації у висвітленні позитивних прикладів протистояння громадянами корупції у сфері надання медичних та комунальних послуг. В оцінках громадськості Україна постійно характеризується як країна, що має низьку якість медичних і комунальних послуг.


Журі конкурсу розгляне журналістські матеріали, опубліковані в регіональних друкованих виданнях та регіональній Інтернет-пресі в період між 12 січня 2011 року і 12 березня 2011 року в таких номінаціях:


«Найкращі публікації про боротьбу з корупцією в регіональних друкованих виданнях та Інтернет-пресі України» в чотирьох регіонах України:


Західний регіон (Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька області);
Південний регіон (Автономна Республіка Крим, Севастополь, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Кіровоградські області);
Північний регіон (Сумська, Чернігівська, Полтавська, Черкаська, Київська, Житомирська, Вінницька області);
Східний регіон (Луганська, Донецька, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська області).


Журі оцінюватиме публікації за наступними критеріями;
·         Позитивний досвід у вирішенні проблеми,  конкретні приклади
·         Повне висвітлення теми
·         Стиль публікації
·         Факти, а не власні судження автора статті
 
Основні етапи конкурсу:
§  Оголошення про конкурс - 12 січня 2011 року
§  Крайній строк подання матеріалів - 11 березня 2011 року
§  Оцінка журі опублікованих матеріалів - березень-квітень 2011 року
§  Церемонія вручення нагород переможцям в місті Києві - середина квітня 2011 року
 
 
Матеріали приймають до 12 березня 2011 року електронною поштою за адресою ukraine@worldbank.org, ( з поміткою « На Конкурс»).
Крім публікацій просимо учасників конкурсу додати коротку інформацію про себе та контактну інформацію.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
928
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду