10 та 11 грудня — акція Марафону написання листів в Україні Amnesty International

8 Грудня 2010
3
1100
8 Грудня 2010
17:25

10 та 11 грудня — акція Марафону написання листів в Україні Amnesty International

3
1100
10 та 11 грудня — акція Марафону написання листів в Україні Amnesty International

10 грудня о 12:00 у Києві стартує акція Марафону написання листів в рамках щорічної ініціативи Amnesty International до Дня прав людини, що відзначається  10 грудня.

 

В Києві марафон проходите з 12:00 10 грудня до 12:00 11 грудня у арт-центрі «Я галерея»  (вул. Волоська 55/57). Запрошено Павла Гудімова, Святослава Вакарчука, Сашка Положинського, Фоззі (ТНМК), гурт Крихітка Цахес.

 

«38-річна профспілкова активістка Су Су Нвай, відбуває покарання у вигляді позбавлення волі строком вісім з половиною років через демонстрацію антиурядового плакату в М'янмі. Правозахисниця Мао Хенгфенг з Китаю була заарештована за виступи в захист Лю Сяобо, якому цього року вручили Нобелівську премію миру, і який перебуває за гратами. Мао неодноразово заарештовували за її правозахисну діяльність, під час арештів доведено, що її катували. Це - пересічні люди, які здійснили непересічні вчинки, і ми не хочемо, щоб вони були забуті. Протягом 24 годин ми будемо просити усіх небайдужих написати листа від руки, адресованого урядам країн, де відбуваються порушення, створюючи таким чином тиск на ці уряди. Також окремо можна буде написати листа особисто жертвам порушень прав людини, щоб висловити свою солідарність та підтримку» , - йдеться у зверненні організаторів.

 

Додаткова інформація: В Україні Марафон написання листів проходитиме втретє. Цього року захід відбуватиметься одночасно у 13 містах. Минулого року було зібрано понад 600 листів. Загалом у світі у 2010 році було написано 733 120 листів.  Цього року Міжнародна Амністія в Україні має амбіційні плани зібрати понад 10 тисяч листів.

Сотні тисяч листів написані під час Марафону різними мовами, досягаючи адресатів дають неймовірний результат. Минулого року завдяки Марафону єгипетська влада звільнила блогера та активіста Мусаада Сулімана Хассана Хусейна. Більше трьох років його тримали без судового розгляду через те, що він виступав за права бедуїнів в Сінаї.

Бу Донгвей провів 2 роки у китайському таборі, в якому «перевиховують за допомогою праці» і був звільнений завдяки діям Amnesty International.

 

 

З подробицями можна ознайомитися на сайті  www.amnesty.org.ua

 

Координатор марафону: Олена Пронічева, тел. 0674460119, e-mail: marathon@amnesty.org.ua

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3
1100
Коментарі
3
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Олесь Вахній
5265 дн. тому
Я співчуваю Рафальському, але мова не про нього. Система, як і в часи окупаційного тоталітаризму, практикує всебічне переслідування осіб незгідних з її ідеологією. В хід йдуть брехливі звинувачення в расизмі й пропагуванні міжнаціональної ворожнечі, хуліганстві й інших. дуже часто суд не знаходить жодних підтверджень брехливо висунутим звинуваченням, але ніхто не несе кари за увязнення. Пропоную подати голос на захист російсіянина Олексія Макарова. Міжнародний суд визнав факт переслідування його в Росії за опозиційну діяльність. Кілька років тому він прохав політичного притулку в Україні. нині його утримують в Одеському СІЗО й планують екстрадувати в Росію. Захистіть людину від свавілля.
pronechka
5266 дн. тому
Останнім часом Amnesty International ініціювала багато акцій щодо порушень прав людини в Україні. Це зокрема і справа Олександра Рафальського, жертви тортур, справи щодо переслідувань правозахисників у Вінниці та Криму та інші.
Олесь Вахній
5266 дн. тому
А чому б не згадати про українських політв`язнів, яких репресовували й репресують нині? voe
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду