31 березня - Міжнародна практична конференція «Цифрові технології трансляції телеконтента на шляху до 2012-го. Україна і Польща: підсумки, плани, реалії
31 березня 2009 року за офіційної підтримки Відділу сприяння торгівлі й інвестиціям Посольства Республіки Польща в м. Києві пройде Міжнародна практична конференція «Цифрові технології трансляції телеконтента на шляху до 2012-го. Україна і Польща: підсумки, плани, реалії».
Конференція стане першим заходом комплексної програми 2009 року «Говорить і показує Україна», спрямованої на розвиток цифрових технологій телерадіомовлення в Україні, у тому числі і на питання підготовки українських телерадіокомпаній до інформаційного висвітлення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012».
Програма ініційована Державним оператором ефірних мереж телерадіомовлення «Концерн РРТ», громадською організацією «Інтерньюз-Україна» і компанією «Техекспо», організатором ЕЕВС.
На конференції разом із представниками регуляторних органів України і Польщі планується розглянути сформовану ситуацію з упровадженням цифрового мовлення, а також обмінятися інформацією про наявні проблеми і шляхи їх вирішення.
Крім того, учасники конференції поговорять про передовий закордонний досвід реалізації проектів цифрового телерадіомовлення в ефірному, кабельному, супутниковому й ІP-середовищах.
За додатковою інформацією з питань участі в конференціях звертайтеся до Ольги Авериної +38 (044) 501-02-09, oaverіna@eebc.com.ua
Ознайомитися з повною програмою конференції можна на сайті.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
1

Володимир
5924 дн. тому
Краще пізніше, ніж ніколи. Насправді таку конференцію треба було провести ще тоді, як визначили Україну і Польщу співорганізаторами Чемпіонату Європи - 2012. Зауваження стосується ще й того, що треба цю конференцію проводити за участю Прем"єрів обох країн, тоді буде і результат планового розвитку. Мусять працювати найбільше державні структури, бо інакше і техніку будуть мати структури ніякого відношення до України не маючі. Треба враховувати, що без сучасного телебачення не стане і незалежної української Держави.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ