6 лютого на «Буквоїді» відбудеться чат із Вахтангом Кіпіані

4 Лютого 2009
0
7051
4 Лютого 2009
16:00

6 лютого на «Буквоїді» відбудеться чат із Вахтангом Кіпіані

0
7051
6 лютого на «Буквоїді» відбудеться чат із Вахтангом Кіпіані
6 лютого о 12.00 на порталі «Буквоїд» відбудеться чат із журналістом Вахтангом Кіпіані.
 
Вахтанг Кіпіані народився у 1971 р.у Тбілісі. У 1981-му сім'я переїхала до Києва.
 
Протягом 1989–1994 років навчався на історичному факультеті Миколаївського державного педагогічного інституту (спеціальність «вчитель історії та правознавства»).
 
У 1990 році вступив до Української республіканської партії та Народного Руху України і серйозно взявся за вивчення української мови. Першою публікацією стала стаття у рухівському підпільному виданні «Чорноморія» (Миколаїв) у 1990 р.
 
Учасник студентського голодування у жовтні 1990-го на майдані Незалежності в Києві. Засновник і перший голова Миколаївської філії Української студентської спілки.
 
У журналістиці з 1992 року. Протягом 1992-1994 рр. — головний редактор газети Миколаївської обласної організації УРП «На сторожі».
 
У 1992-1993 роках — кореспондент видань «Деловой южанин», «Щотижня», «Вечерний Николаев», «КРУС-реклама». 1995—1996 — кореспондент «Новой николаевской газеты» у Києві, позаштатний оглядач редакцій «УНІАН-політика», «УНІАН-суспільство».
 
Працював на телестудії Міністерства оборони України, у газетах «Україна молода», «Киевские ведомости», на телеканалах «Новий», «1+1» та «К1». У серпні 2005-го отримав звання «Заслужений журналіст України». Був головним редактором журналу «Фокус», шеф-редактором проекту «Великі українці».
 
Лауреат Конкурсу на найкращу публікацію в пресі про український правозахисний рух в СРСР (Благодійний фонд пам'яті Олекси Тихого, травень 2001 р.), Конкурсу публіцистичних статей ім. Вячеслава Чорновола (Миколаїв, грудень 2002 р.), Другого всеукранського журналістського конкурсу «Медіа про Медіа-2004» (Центр медіареформ, за сприяння уряду Великої Британії, березень 2005 р.) та Премії ім. Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» (Капітула «Поступу», Львів, травень 2007 р.).
 
Нагороджений найвищою відзнакою НРУ «За заслуги перед українським народом» ІІ ступеня (вересень 2005 р.).
 
Хобі: колекціонування газет (має понад 16 тисяч екземплярів видань XIX і XX століття з Російської імперії, СРСР та української діаспори) і передвиборних матеріалів; історія самвидаву, дисидентського руху та політичного екстремізму.

Довідка за матеріалами Wikipedia.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
7051
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду