Реклама: Тренінговий центр «Діджитал консалтинг» – курси і тренінги для відеооператорів, кінооператорів, режисерів монтажу, відеомейкерів

29 Вересня 2008
0
692
29 Вересня 2008
06:37

Реклама: Тренінговий центр «Діджитал консалтинг» – курси і тренінги для відеооператорів, кінооператорів, режисерів монтажу, відеомейкерів

0
692
Реклама: Тренінговий центр «Діджитал консалтинг» – курси і тренінги для відеооператорів, кінооператорів, режисерів монтажу, відеомейкерів
Тренінговий центр «Діджитал консалтинг» – компанія, що спеціалізується на проведенні тематичних майстер-класів і семінарів; крім того в послуги компанії входить організація і проведення рекламних кампаній, презентацій, надання інформаційних послуг, включаючи технічні переклади, статті, каталоги.
 
Принципи роботи:
-                     наші тренери є експертами в своїй царині, це відомі професіонали в конкретних сферах продакшну, а також викладачі спеціалізованих кафедр. Головне правило цих спеціалістів – вчити того, що особисто перевірив на практиці;
-                     орієнтування на потреби клієнтів;
-                     методичність у досягненні мети;
-                     постійне вдосконалення якості послуг, що надаються.
 
Заходи компанії:
Операторський хобі-курс.
 
Категорія підготовленості слухачів: базова.
Напрям підготовки розрахований на користувачів, що тільки починають вивчати основи операторської майстерності, бажаючи освоїти нові навички та знання програмних пакетів. Навчання в невеликих групах.
 
Час: щодня 19.00 – 22.00
Місце проведення: Київ
 
Програма майстер-класу:
Пн. День перший (теорія)
Тема 1: Вступ до сценаристки
Пошук теми та ідеї. Збір матеріалів і розробка задуму. Написання сценарної заявки. Літературний і режисерський сценарії. Сюжет і фабула. Елементи композиції: експозиція, зав’язка, розвиток дії, кульмінація, фінал. Конфлікт. Історія, герой, образ, символ, деталь. Структурні одиниці сценарію: епізод і перехід.
 
Вт. День другий (теорія)
Тема 2: Теорія операторської майстерності
Визначення понять «кадр» і «план». Крупність планів відеозображення. Динамічні характеристики відеокадру. Статичний і динамічний кадр: принципи зйомки і випадки використання. Правила зйомки динамічного і штучного динамічного кадру. Використання трансфокатора і панорамування. Використання штативу. Зйомка подій у реальному часі.
 
Тема 3: Композиція відеокадру і методи її побудови
Поняття композиції відеокадру. Правила побудови композиції. Поняття ракурсу, його вплив на емоційне забарвлення об’єкту зйомки. Вплив заднього плану і деталі на сприйняття об’єкту зйомки. Людина у кадрі – основні прийоми зйомки інтерв’ю. «Правило вісімки». Журналіст у кадрі: правила роботи над стендапом. Поняття перспективи. Методи виявлення перспективи.
 
Ср. День третій (практичні заняття)
 
Чт. День четвертий (теорія)
Тема 4: Особливості роботи оператора в інформаційній журналістиці
Домінуюча позиція відеоряду у тележурналістиці. Об’єктивність, точність подачі відеоінформації: зйомка без штативу, панорама, перефокус, зміна масштабу зображення за допомогою трансфокатора, ракурсна зйомка. Використання архівного відеоряду. Інтершум. Стандарти репортажу.
 
Пт. День п’ятий (практичні заняття)
 
Пн. День шостий (теорія)
Тема 5: Медіа-правові та етичні норми використання відеозображення.
Зйомка приватних і публічних осіб у приватних і публічних обставинах. Зйомка потерпілих і жертв катастроф, підозрюваних і вразливих груп (діти, інваліди, жінки).
 
Вт. День сьомий (практичні заняття)
 
Ср. День восьмий (теорія)
Тема 6: Теорія відеомонтажу.
Поява і розвиток монтажу. Експерименти Кулєшова. Комфортний і акцентний монтаж. Принципи комфортного монтажу. Типи монтажу. Екранний час. Хронометраж. Монтаж звуку.
 
Чт. День дев’ятий (практичні заняття)
 
Пт. День десятий (практичні заняття)
 
* У програму можуть бути внесені зміни.
 
Контактна особа – Тетяна Шепель.
моб. тел. 097-522-67-49, consulting.digital@gmail.com.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
692
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду