АУП та Відкритий Іститут Громадського здоров’я оголошують набір на перший модуль «Школи соціальної журналістики. Як писати про громадське здоров’я»
Академія Української Преси в партнерстві з Відкритим Іститутом Громадського здоров’я за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує набір на перший модуль «Школи соціальної журналістики. Як писати про громадське здоров’я»
Мета проекту - привернути увагу українського суспільства до нагальних проблем сфери громадського здоров’я шляхом підвищення фахової спроможності журналістів, які спеціалізуються на означеній тематиці; посилити традиції співпраці представників медичного громадського сектору з мас-медіа.
В рамках школи будуть запропоновані практичні модулі, які передбачатимуть підготовку тематичних сторінок\ випусків на наступні теми:
* Доступність та безпека лікарських засобів. Недобросовісна реклама товарів для здоров’я
* Соціально-небезпечні інфекції: вірусні гепатити В та С
* Декриміналізація споживачів психоактивних речовин
Людмила Солоп, юрист, керівник юридичного департаменту Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів
Денис Полтавець, лікар-психіатр вищої категорії, Директор Відкритого Інституту Громадського здоров’я
Сергій Томіленко, сертифікований тренер з журналістики, Головний редактор газети «Нова Доба» з 1999;голова Черкаської обласної організації Національної Спілки журналістів України з 2006 року, сертифікований тренер з журналістики, проводив тренінги з практичної журналістики в рамках проектів IREX У-Медіа, «ЖОРНА», для Журналістського Фонду НСЖУ, АНРВУ та регіональних ЗМІ
Юрій Ісаев, сертифікований тренер з практичної журналістики. Має досвід практичної роботи в провідних вітчизняних виданнях як власний корреспондент, директор регіональних представництв («Комсомольская правда в Украине», «Експрес») та керівництва газетою «Коло» (Полтава). Проводив Школи молодого регіонального журналіста, тренінги з різних аспектів журналістики для IREX U-Media, Української асоціації видавців періодичної преси, Асоціації «Незалежні регіональні видавці України», Полтавського прес-клубу, редакцій вітчизняних регіональних видань тощо.
Експертами виступлять представники найбільш авторитетних громадських організацій.
Учасники, які успішно пройдуть навчання, будуть запрошені до подальшої участі в проекті, який передбачає отримання консультаційної та юридичної підтримки під час безпосередньої підготовки матеріалів на тематики громадського здоров’я.
Школа відбудеться 28-30 серпня 2008 року в м. Буча Київської області.
Всі витрати, пов’язані з участю в програмі (проживання, перебування, харчування), організатори беруть на себе.
Останній день подання заявок-анкет 20 cерпня 2008 року.
Заявки слід надсилати на адресу: oksana@aup.com.ua
З питаннями можна звертатись до Оксани Волошенюк, Академія Української Преси за тел. (8067) 5049802