«Фокус» поновив інформацію про номер з Януковичем на сайті
На сайті Focus.ua поновлено інформацію про номер журналу «Фокус», що був присвячений третій річниці президентства Віктора Януковича.
Як розповіла на своїй сторінці у Facebook головний редактор видання Яна Мойсеєнкова, невдовзі в інтернеті буде опубліковано й PDF-версію журналу.
«Для тих, хто хотів, але з якихось причин не зміг купити журнал, ми викладемо PDF-ки нашумілого номера. Надалі тексти свіжого випуску ми будемо публікувати на сайті з кількаденною, дозволяючи кожному підтримати журнал матеріально шляхом його покупки», - зазначила редактор.
Щодо інформації про те, що 8-ме число журналу було знято з реалізації по всій Україні, Яна Мойсеєнкова зазначає, що не уповноважена коментувати питання розповсюдження «Фокуса». За її даними, на вихідних журнал можна було придбати у Києві.
PR-служба ділового сегменту UMH group готує офіційний коментар щодо інформації про масове вилучення журналу.
Як повідомляла «Детектор медіа», відразу кілька людей, у тому числі журналіст, оглядач «Української правди» Мустафа Найєм, повідомили, що випуск тижневика «Фокус» від 21.02.2013 вилучено з кіосків та сайту видання. . У цьому номері журналу три публікації присвячено даним про витрати апарату глави держави.
«Детектор медіа»
