Проект «Українська мрія» на ICTV стартував із часткою 4,23%

8 Листопада 2010
23443
8 Листопада 2010
16:48

Проект «Українська мрія» на ICTV стартував із часткою 4,23%

23443
Проект «Українська мрія» на ICTV стартував із часткою 4,23%

7 листопада прем'єра проекту «Українська мрія» на телеканалі ICTV взяла рейтинг 1,24%, частку 4,23%, аудиторія «14-49», вибірка «Вся Україна» (тут і далі наведено попередні дані overnight компанії Gfk Ukraine). У містах з населенням понад 50 тисяч показники такі: 0,90% (рейтинг) та 3,16% (частка).

 

Ці показники знизили частку слоту (21.58-23.10), оскільки в середньому за минулий тиждень частка становила 8,53% (аудиторія «14-49», вибірка «Вся Україна») та 7,97% (аудиторія «14-49», вибірка «50 тисяч плюс»).

 

Середня частка ICTV за минулий тиждень - 9,44% (аудиторія «14-49», вибірка «Вся Україна») та  9,22% (аудиторія «14-49», вибірка «50 тисяч плюс»).

 

 

 

 

 

Нагадаємо, «Українська мрія» - це соціально орієнтований проект, схожий на «Акули бізнесу». У кожній програмі беруть участь по три учасники, проекти яких в одній ціновій категорії. Приміром, у першій програмі змагаються учасники, чий проект коштує 30 тисяч гривень. А у фінальній програмі будуть представлені проекти на 600 тисяч гривень. Гроші з інвестиційного фонду «Українська мрія» отримує тільки один з трьох проектів. Його визначають інвестори, оцінюючи протягом програми рівень оригінальності ідеї, її реальність та здатність автора втілити даний проект.

 

Ведучий проекту - генеральний директор ICTV Олександр Богуцький. Представляють та відстоюють проекти учасникам допомагають представники сучасного українського бізнесу. У ролі адвокатів виступили власник «Хортиці» Євген Черняк, автор та співвласник проекту «Козирна карта» Андрій Задорожний, президент міжнародного Одеського кінофестивалю Вікторія Тігіпко та засновник групи компаній FIM, а нині член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Оксана Єлманова.

 

Розрахунок показників був здійснений для населення віком 14-49 років, вибірка «Вся Україна» та «50 тисяч плюс». Джерелом даних є Gfk Ukraine, данні надані компанією. Детальніше про використані змінні дивіться в глосарії Gfk / Середня частка слоту та каналу були розраховані з 1 по 7 листопада.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
23443
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду