Члени Комітету свободи слова не прийшли на засідання, щоб не говорити про російські канали
19 листопада 2008 року через відсутність кворуму не відбулося засідання парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Нагадаємо, що останнє вдале засідання пройшло 1 жовтня.
За словами депутата, який не захотів, щоб на нього посилалися, у такий спосіб члени комітету від коаліції не хочуть розглядати питання про припинення ретрансляції провідних російських телеканалів у кабельних мережах України, яке повинна була доповідати народний депутат Олена Бондаренко (Партія регіонів).
Голова комітету Ганна Герман обурена поведінкою своїх колег. «Цього тижня депутати повинні були б працювати в комітетах. Але щось не видно, що вони працюють. Зате всі вони хочуть отримувати заробітну плату. Це подвійна мораль. Я як голова комітету не підписуватиму їм табель обліку робочого часу», – сказала Ганна Герман.
Тим часом секретар комітету Юрій Стець наголосив, що робота в комітеті – це не лише присутність на засіданні комітету, і можна займатись нею, перебуваючи у своєму кабінеті. За його словами, табель обліку робочого часу підписує не голова, а секретар комітету, тому погроза Ганни Герман є безпідставною.
«Очевидно, що є політичні питання, які намагаються внести на розгляд комітету певні політичні сили, аби набрати електоральних балів у передчутті можливих дострокових виборів. Одне з них – політизація дій Нацради щодо російських каналів. Ми домовлялись на перших засіданнях, що будемо виключно професійним комітетом, і всі політичні питання будемо, щонайменше, попередньо проговорювати, а бажано – взагалі обминати у роботі комітету. Те, чим займається Олена Бондаренко, постійно педалюючи питання російської мови та російськомовних телеканалів, для мене – політичні питання. Якщо вони потребують публічної дискусії, будь ласка, але не думаю, що це стосується засідань парламентського комітету», - сказав «Телекритиці» Юрій Стець.
Крім питання про російські телеканали, депутати мали розглянути проекти законів «Про захист професійної діяльності журналістів» (№ 2636, урядовий), та «Про державно-правові гарантії захисту професійної діяльності журналістів» (№ 2508), внесений народним депутатом Антоном Яценком.
За пропозицією Ганни Герман засідання комітету перенесено на 20 листопада 2008 року.
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
2
Харьковчанину
5876 дн. тому
Фармакологи Минздрава Украины на пути к решению вашей - "народа Украины" - проблемы. Уже проходят клинические испытания лекарства под условным названием "Виагра для тугодумных". Приняв одну таблетку, целые сутки можно смотреть украинские каналы. Средство противопоказано, вызывает побочные явления у русскоязычных мещан с низким индексом IQ. Потерпите немного, для жителей вотчины Добкина первые упаковки бесплатно.
харьковчанин
5877 дн. тому
Уважаемые депутаты и правительство, побывайте среди нас и послушайте, что мы о вас говорим и думаем. Присмотритесь, еще не умерла Украина, народ еще жив и не понимает ваших национальных (националистических) интересов , к сожалению не совпадающих с интересами народа Украины.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ