Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу», а Shopping-TV i «Дизайн-ТV» мусять зачекати

22 Серпня 2007
23761
22 Серпня 2007
16:58

Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу», а Shopping-TV i «Дизайн-ТV» мусять зачекати

23761
 Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу», а Shopping-TV i «Дизайн-ТV» мусять зачекати

Члени Нацради з питань телебачення і радіомовлення зібралися на засідання, перервавши відпустку, щоби розглянути актуальні питання та взяти участь у заходах з організації та проведення Національної премії «Телетріумф», урочиста церемонія нагородження якої відбудеться 23 серпня. Одне із голосувань Нацради стосувалося рішення щодо переможця у номінації Національної ради «за особливий внесок у розвиток українського телебачення», прізвище переможця буде названо завтра, під час урочистої церемонії у Палаці «Україна». Наступне засідання регуляторного органу відбудеться 29 серпня, а далі члени Нацради продовжать відпустку, з якої мають остаточно повернутися 12 вересня.

 

Серед сьогоднішніх рішень Нацради – позитивні рішення щодо надання ліцензії на супутникове мовлення телеканалу «ММЦ-СТБ» та «Слов’янскому каналу».

 

Довідка «ТК»:

«Слов’янський канал» (лого SCI; ТОВ «Міжнародний «Слов’янський канал») – оператор телекомунікацій – SES SIRIUS AB (Швеція), супутник «SIRIUS – 2»; формат мовлення – інформаційно-розважальний. Як розповіла раніше в інтерв’ю УНІАН Валерія Іваненко, генеральний директор та один із власників телекомпанії (за статутними документами їй належить 40% акцій, решта – 5 пакетів по 12% - належать іншим фізичним особам), глядачі побачать «тематичний культурно-пізнавальний “Слов’янський канал”, регулярно і якомога ширше розповідати про історію, традиції, культуру, сьогоднішні досягнення, правдиво інформувати світову спільноту про різні аспекти життєдіяльності сучасного слов’янства, сприяти зміцненню зв’язків громадян слов’янських держав, слов’янських діаспор». Також вона повідомила, що головним автором ідеї був Володимир Іваненко, який раптово помер у жовтні 2006 року. Він був відомий в Україні та за її межами телепродюсер і громадський діяч, фундатор першого в СРСР ефірно-кабельного телебачення, ініціатор проведення першого з’їзду незалежних телекомпаній і телестудій під гаслом «За охорону авторських прав», засновник телекомпаній ТОНІС і ТЕТ. 

 

Проект рішення «Про заяву «Слов’янський канал», м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення» розглядався на засіданні 5 липня 2007 року, але тоді Національна рада вирішила перенести розгляд  питання до моменту доопрацювання статутних документів.

 

Також на сьогоднішньому засіданні Нацрада відклала слухання до з’ясування обставин справи щодо рішення про видачу ліцензії на супутникове мовлення ТОВ «М’юзик-бокс Україна». У представленні проекту каналу в Нацраді генеральний директор компанії Кирило Масленцин  зауважив, що ідеться про відкриття українського відділення каналу «MBOX» (Росія), який покриває із супутника понад 50 країн. Канал є музично-розважальним і, за словами пана Масленцина, має намір пропагувати українську музику у країнах мовлення, включаючи її у свої міжнародні ротації, а також готуватиме пізнавальні програми про українську музику для глядачів в Україні. 

 

До кінця року в Україні збираються розпочати мовлення ще два супутникові канали – «Дизайн–TV» та «Shopping-TV» (відповідно ТОВ «PL TV» та «PL SALES»). Як відомо із програмної концепції каналу, канал «Дизайн–TV» має бути українським аналогом каналів Style і Fashion, розповідатиме про новини моди, передбачатиме програми про українську модну індустрію, сповіщатиме про тренди щодо дизайну одягу, інтер’єрів, ландшафтного дизайну. «Shopping–TV» - «надаватиме інформацію про товари». Розгляд питання про видачу ліцензії цим телеканалам Нацрада з питань ТБ і РМ зняла з розгляду. Як пояснив член Нацради Віктор Понеділко, «оскільки не всі члени Нацради опрацювали документи».

 

Леся Ганжа, «Детектор медіа» 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
23761
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду