Уряд розробляє Програму роздержавлення державних та комунaльних ЗМІ
Відповідаючи на запитання кореспондента "Детектор медіа", віце-прем’єр-міністр з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко повідомив, що, виконуючи доручення Президента, Уряд розробляє Програму роздержавлення державних та комунальних ЗМІ. Розрахована вона на два роки. Суттєві реформи зможуть початися лише під час наступного бюджетного року. Поки що ж уряд власним прикладом показує місцевим органам влади, як варто діяти у стосунках зі ЗМІ. "Першим кроком, − зазначив Томенко, − стало підписання угоди з НТКУ, за якою Уряд відмовляється від впливу на редакційну політику кампанії. Другим кроком – є те, що Кабмін виходить із засновників "Робітничої газети", і хай тепер їх фінансує чи то пан Бойко з "Нафтогазу", чи Петренко, чи ще хтось, як вирішить колектив".
Останніми в списку на роздержавлення, повідомив Микола Володимирович, будуть районки: "Почнемо з центральних ЗМІ, далі йтимуть обласні". Сьогодні, зазначив Томенко, важко сказати, скільки з бюджетів усіх рівнів іде грошей на підтримку ЗМІ.
Детектор медіа
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ