Інвестор "Таких справ" подає позов проти України

22 Березня 2005
743
22 Березня 2005
14:40

Інвестор "Таких справ" подає позов проти України

743
Інвестор "Таких справ" подає позов проти України
Генеральний директор видавничого центру “Такі справи” Олександр Данилов, перший політичний біженець, який повернувся на , батьківщину, повідомив ІМІ, що до створюваним ним “Фондом політичних біженців” зацікавивися Микола Мельниченко.

Наразі триває стадія реєстрації Фонду, а інші політичні біженці – Микола Мельниченко, Мирослава Гонгадзе, Олександо Єльяшевич та Сергій Шолох – спостерігають за тим, як прийняла Україна першого біженця у надії повернутися, - зазначає ІМІ.

За словами Олександра Данилова, все іде нормально, хоча у кожного з них свої вимоги до країни, яку вони змушені були покинути: Зокрема, для Олександра Єльяшкевича та Миколи Мельниченка це гарантії безпеки, для Мирослави Гонгадзе – розслідування справи вбивства її чоловіка, для Сергія Шолоха – відновлення втраченого бізнесу.

Тим часом О.Данилов повідомив, що 21 березня інвестор видавництва “Такі справи” литовське підприємство “Tokios Tokeles” подало позов по суті проти України на 64 млн.доларів до Міжанродного центру вирішення інвестиційних спорів у рамках Міжнародного трибуналу. (“Такі справи” зазнали числених перевірок у період передвиборчої кампанії 2002 року, які О.Данилов пов”язує з випуском на замовлення нахвальної брошури про опозиційного на той час політика Юлію Тимошенко. За словами О.Данилова, без рішення суду підприємство було оголошене причетним до злочинної діяльності, проти Олександра Данилова було порушено криміанльну справу. Це змусило його покинути країну і звернутися по політичний притулок у Литві).

Проте нині Олександр Данилов вважає за необхідне мирно врегулювати конфлікт, оскільки виходить так, що за дії попередньої влади має відповідати новий уряд. За його словами, він звернувся до уряду України з пропозицією мирного врегулювання конфлікту і наразі чекає відповіді.

IMI

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
743
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду