Українські журналістки можуть отримати до 8000 грн на медичні послуги

Українські журналістки можуть отримати до 8000 грн на медичні послуги

14 Липня 2026
0
348

Українські журналістки можуть отримати до 8000 грн на медичні послуги

0
348
Подати заявку можна до 20 липня.
Українські журналістки можуть отримати до 8000 грн на медичні послуги
Українські журналістки можуть отримати до 8000 грн на медичні послуги

ГО «Жінки в медіа» за підтримки European Centre for Press and Media Freedom (ECPMF) відкриває літню хвилю програми «Дбаємо про своє здоров’я» для підтримки здоров'я українських медійниць. Про це повідомили на сайті організації. 

Організація підтримає витрати, пов’язані із жіночим здоров’ям, а також перевіркою зору та придбанням окулярів. Не компенсуються витрати на придбання лікарських засобів, стоматологічні послуги і лікування дітей чи інших членів родини.

Жінкам можуть покрити витрати на консультації гінеколога, гормональні обстеження, профілактику та ранню діагностику захворювань молочних залоз, зокрема УЗД, консультації ендокринолога у разі гормональних порушень, питаннями менструального здоров’я та менопаузи, перевірку зору тощо.

Можливий розмір компенсації — до 8 000 грн на одну учасницю. Кошти виплачуються після отримання послуг та надання підтверджувальних чеків. Податки ГО «Жінки в медіа» сплачує самостійно.

Подати заявку можна до 20 липня за посиланням

Заявка має містити конкретний перелік послуг з приблизним розрахунком вартості. Формулювання на кшталт «потрібно 8000 грн на лікування» без деталізації не розглядатимуть. Дані учасниць не розголошуватимуть. 

Перевагу під час розгляду заявок надаватимуть керівницям медіа та воєнним кореспонденткам, оскільки вони часто працюють у режимі високого навантаження та приймають рішення, від яких залежить робота редакцій і висвітлення війни.

Програму «Дбаємо про своє здоров’я» реалізує ГО «Жінки в медіа» в межах проєкту «Голоси України», що входить до програми SAFE, координованої Європейським центром свободи преси та медіа, та впроваджується в рамках Ініціативи Ханни Арендт за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Фото: ГО «Жінки в медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
348
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду