
«Українська правда» оголосила набір до Школи журналістики
«Українська правда» оголосила набір до Школи журналістики


Видання «Українська правда» оголосило набір на освітню програму Школи журналістики, яка триватиме з жовтня до кінця грудня 2025 року. Про це повідомили на сайті «УП».
Учасники курсу дізнаються, як писати новини та аналітичні матеріали, як проводяться розслідування, що таке нова економіка, і як правильно писати про технології та оборонку. Вони також навчаться брати інтерв’ю, дізнаються більше про воєнні репортажі, працюватимуть з базами даних, подкастами та відео.
Курс складається з чотирьох модулів офлайн. Навчання проходитиме у форматі інтенсивів вихідного дня. Попередні дати модулів: 11-12 жовтня, 1-2 листопада, 22-23 листопада, 13-14 грудня. Участь у всіх модулях є обов'язковою.
Модуль I. Новини, аналітика, джерела інформації (11-12 жовтня).
Модуль II. Розслідування, бази даних, воєнний репортаж, OSINT (1-2 листопада).
Модуль III. Економічна журналістика, нова економіка, технології, оборонка (22-23 листопада).
Модуль IV. Нативна реклама, спецпроєкти, відео, подкасти (13-14 грудня).
Охочим стати студентами Школи журналістики потрібно заповнити анкету. Заявки приймаються до 24 вересня 2025 року включно.
Навчання — безплатне, як і проживання та харчування представників регіональних медіа під час модулів. Слухачі курсу покривають лише транспортні витрати.
Нагадаємо, нещодавно «Українська правда» оголосила про старт приймання заявок на премію «УП 100», якою нагороджують сотню лідерів України, які суттєво впливають на розвиток держави.
Фото: «Українська правда»
