У Криму потрібне велике представництво мас-медіа – Рада безпеки ООН

2 Березня 2014
0
11835
2 Березня 2014
09:17

У Криму потрібне велике представництво мас-медіа – Рада безпеки ООН

0
11835
У Криму потрібне велике представництво мас-медіа – Рада безпеки ООН

Посол України в Раді безпеки ООН Юрій Сергєєв констатує, що під час надзвичайного засідання висловлювалися пропозиції про невідкладний міжнародний моніторинг за ситуацією в Криму. Про це сказав український дипломат в інтерв'ю журналістам після закінчення надзвичайного засідання, повідомляє «Українська правда» з посиланням на. «Інтерфакс-Україна».

 

«Багато було сказано про те, що повинно бути невідкладний міжнародний нагляд за ситуацією в Криму у вигляді наглядової місії ОБСЄ або ООН, або спільної. Це те, про що ми говорили вчора, і зараз є позитивна реакція», - заявив він.

 

«Ми хочемо мати велике представництво мас-медіа в Криму, щоб зупинити брехню і будь-яку сфальсифіковану інформацію. Потрібно говорити правду і зупинити насильство та агресію», - переконує Сергєєв.

 

Крім того, він висловив припущення, що факт появи російських підрозділів до рішення Думи свідчить про те, що «ці дії були заплановані раніше, добре підготовлені».

 

При цьому український посол звернув увагу на те, що в рішенні російського парламенту сказано, що «захищають не росіян, а російськомовних». «Тобто , якщо хтось з вас розмовляє російською, ви будете під захистом Російської Федерації», - висловив свою точку зору Сергєєв.

 

Він також звернув увагу на те, що РФ прийняла рішення «вжити ці миротворчі дії без будь-яких консультацій з Радою безпеки, це означає, порушуючи механізм».

 

«Не було сказано і пояснено з точки зору міжнародного права чи іншої логіки, чому російські війська з'явилися кілька днів тому. Це означає, що немає ніякого пояснення, чому вони там», - продовжив посол. Також немає відповіді і на питання, чому РФ відмовилася проводити консультації з Україною, каже він.

 

За словами Сергєєва, посол Росії в СБ ООН не був готовий відповісти на його запитання, чому Росія не виконує зобов'язання Будапештського меморандуму.

 

Нагадаємо, президент Інституту економічного аналізу, екс-радник президента Росії Володимира Путіна Андрій Іларіонов закликав керівництво України негайно створити цілодобовий прес-центр при президентові чи прем'єр-міністрові, і запросити туди представників іноземних ЗМІ, зокрема СNN, BCC та інших.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
11835
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду