22:55
Четвер, 20 Лютого 2014

На 5-му каналі вийде спецвипуск «Шустер live» (ВІДЕО)

На 5-му каналі вийде спецвипуск «Шустер live» (ВІДЕО)
На 5-му каналі вийде спецвипуск «Шустер live» (ВІДЕО)

У п`ятницю, 21 лютого, на 5-му каналі вийде спецвипуск «Шустер live», присвячений трагічним подіям в країні. Про це повідомляється на сторінці проекту у Facebоok.

 

Спецвипуск розпочнеться у прямому ефірі о 19:30. Пряма трансляція буде доступна на сайті 3s.tv.

 

У програмі 5-го каналу у цьому слоті планувалися випуски «Час. Новин», «Тема.Хроніка дня» та «Час. Підсумки дня».

 

 

Як писала «Детектор медіа», на початку лютого стало відомо, що Савік Шустер веде переговори щодо співпраці з 5-м каналом.

 

Нагадаємо, що програма «Шустер Live» припинила вихід на телеканалі «Інтер» в кінці 2013 року. Наприкінці року Савік Шустер заявив, що ток-шоу «Шустер live» на телеканалі «Інтер» має змінити формат. Більшість співробітників «Савік Шустер студії» було звільнено в грудні минулого року. Пан Шустер повідомив журналістам, що, на його думку, у січні вони працювати не будуть.

 

У січні стало відомо, що Савіку Шустеру не вдалося домовитись з телеканалом «Інтер» щодо продовження виходу на каналі його суспільно-політичного ток-шоу «Шустер Live» у 2014 році.

 

Згодом «Детектор медіа» повідомляла про можливий перехід Савіка Шустера на канал Zoom групи «Інтер», який восени буде переформатовано на новинний телеканал.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12816
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop