«Футбол» і «Футбол+» покажуть усі матчі «Кубка Конфедерацій 2013»

6 Червня 2013
0
14260
6 Червня 2013
15:35

«Футбол» і «Футбол+» покажуть усі матчі «Кубка Конфедерацій 2013»

0
14260
«Футбол» і «Футбол+» покажуть усі матчі «Кубка Конфедерацій 2013»

З 15 по 30 червня канали «Футбол» та «Футбол+» у прямому ефірі транслюватимуть всі ігри «Кубка Конфедерацій 2013», який відбудеться у Бразилії. Про це повідомляє прес-служба каналу «Футбол».

 

«Кубок Конфедерацій» - турнір під егідою ФІФА, що збирає найсильніші збірні світу. Право на участь у ньому отримують шість команд, які завоювали чемпіонство відповідної конфедерації. Також до них приєднуються чинний чемпіон світу та команда країни-господарки розіграшу.

 

Цього року за Кубок боротимуться: Іспанія, Бразилія, Італія, Мексика, Уругвай, Японія, Нігерія і Таїті. Команди будуть розділені на дві ігрові групи. Матчі турніру пройдуть у шести містах Бразилії, а фінал відбудеться на легендарній арені «Маракана» у Ріо-де-Жанейро. Оскільки Бразилія прийме турнір за рік до старту Чемпіонату світу, в країні багато хто називає «Кубок Конфедерацій 2013» головною репетицією перед Мундіалем.

 

Канали «Футбол» та «Футбол+» покажуть усі матчі Кубку:

 

Бразилія - Японія - 15 червня о 21:55 («Футбол»)

Іспанія - Уругвай - 16 червня о 21:55 («Футбол+»)

Мексика - Італія - 16 червня о 00:55 («Футбол»)

Таїті - Нігерія - 17 червня о 21:55 («Футбол»)

Бразилія - Мексика - 19 червня о 21:55 («Футбол+»)

Італія - Японія - 19 червня о 00:55 («Футбол»)

Іспанія - Таїті - 20 червня о 21:55 («Футбол»)

Нігерія - Уругвай - 20 червня о 00:55 («Футбол+»)

Японія - Мексика - 22 червня о 21:55 («Футбол+»)

Італія - Бразилія - 22 червня о 21:55 («Футбол»)

Нігерія - Іспанія - 23 червня о 21:55 («Футбол»)

Уругвай - Таїті - 23 червня о 21:55 («Футбол+»)

Півфінал - 26 червня в 21:55 («Футбол»)

Півфінал - 27 червня о 21:55 («Футбол+»)

Матч за третє місце - 30 червня о 18:55 («Футбол+»)

Фінал - 30 червня о 00:55 («Футбол»).

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
14260
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду