16:12
Вівторок, 28 Травня 2013

Перший національний запускає музичну вікторину «Рояль у кущах»

Перший національний запускає музичну вікторину «Рояль у кущах»
Перший національний запускає музичну вікторину «Рояль у кущах»

Перший національний запускає музичну вікторину «Рояль у кущах». Цю інформацію «Телекритиці» підтвердив головний продюсер Національної телекомпанії України Ілля Ноябрьов (на фото).

 

Вестимуть програму Тетяна Гончарова та Геннадій Попенко.

 

За його словами, проект зроблений за оригінальною ідеєю. «Принцип вікторини давно відомий. Такі проекти можна запускати масштабно, а можна робити в економ-класі. Це хто як собі дозволяє. Але сам жанр вікторини є улюбленим і перевіреним», - зазначив пан Ноябрьов.

 

Вікторина складається з кількох турів. У першому турі - «Домашнє завдання» - три гравці відповідають на 10 запитань на певні теми, які були визначені заздалегідь. Відповідає той, хто перший натискає кнопку.

 

Другий тур - «Запитання від метра»: учасникам ставитимуть музичні запитання метри біля роялю.

 

У третій тур виходять два гравці, вони вибирають категорії і відповідають на відеозапитання. Переможець може також взяти участь у супер-грі.

 

У якому слоті вийде проект, поки невідомо, місце в сітці визначатиметься. Однак пан Ноябрьов вважає, що подібні вікторини - це формат раннього прайму буднів.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
16061
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop