Телеканал «Україна» покаже документальний фільм «Імміграніада»
Телеканал «Україна» покаже документальний фільм «Імміграніада» українського режисера Станіслава Пуздряка. Як повідомляє прес-служба каналу, телепрем'єра відбудеться в першому півріччі 2016 року.
Сьогодні ж, 23 вересня о 19:30, показ стрічки відбудеться у рамках фестивалю «Гогольфест».
Фільм знято продакшн-компанією Boroda Cinema.
Режисер «Імміграніади» Станіслав Пуздряк фокусується на українцях, які вимушено приймають рішення про еміграцію. Зйомки велися у Франції, Польщі, Чехії, Німеччині та Італії. «Глядачі дізнаються, чому молоді, освічені, які люблять свою країну, українці обирають такий життєвий шлях, чого вони хочуть для своєї батьківщини, з якими труднощами стикаються на чужині та чому мріють коли-небудь повернутися»,- йдеться в прес-релізі телеканалу «Україна».
Як уточнили в прес-службі, канал «Україна» отримав права для показу в ефірі, а також у мережі інтернет (VOD і стрім-трансляція).
Нагадаємо, що телеканал «Україна» в минулому показував авторську документалістику режисера Ігоря Кобрина - п'ятисерійний фільм «1941. Заборонена правда» і чотирисерійний фільм «Україна. У пошуках себе».
Водночас українські кінодокументалісти неодноразово нарікали на те, що вітчизняні телеканали часто відмовляються транслювати документальні фільми на комерційній основі або й вести переговори про демонстрацію стрічок, які не мають рейтингового потенціалу. Зокрема, про це говорив продюсер неігрового кіно Ілля Гладштейн. Програмний директор фестивалю документального кіно Docudays UA Геннадій Кофман зауважував, що телеканалам настав час переглянути свою програмну політику та почати показувати якісну документалістику.
«Детектор медіа»
