У Черкасах  відкрилася фотовиставка до сотої річниці масових депортацій і вбивств вірмен

У Черкасах відкрилася фотовиставка до сотої річниці масових депортацій і вбивств вірмен

25 Квітня 2015
0
1696
25 Квітня 2015
10:32

У Черкасах відкрилася фотовиставка до сотої річниці масових депортацій і вбивств вірмен

0
1696
У Черкасах  відкрилася фотовиставка до сотої річниці масових депортацій і вбивств вірмен
У Черкасах  відкрилася фотовиставка до сотої річниці масових депортацій і вбивств вірмен

У Черкасах в Обласному краєзнавчому музеї представники вірменської громади відкрили виставку світлин, присвячених 100-й річниці масових депортацій і вбивств вірмен.Про це повідомляє «Радіо Свобода».

 

Більшість із півсотні архівних фото, зроблених очевидцями тих подій, зберігаються у Конгресі США. До Черкас їх привезли за сприяння Черкаської обласної вірменської громади «Арарат» та Спілки вірмен України.

 

«Вірмени усього світу не робили і не роблять ніяких агресивних заяв щодо визнання геноциду. Ми вимагаємо тільки визнати ті трагічні події актом геноциду, щоб застерегти нащадків від їх повторення. Це перший, але не останній злочин проти людства у 20-му сторіччі. Після цього були і Голодомор, і Голокост. Я вважаю, що немає нічого застережливого у визнанні цієї трагедії. Адже Німеччина визнала Голокост на державному рівні», - зазначив голова Черкаської обласної вірменської громади «Арарат» Армен Акопян.

 

На відкриття виставки прийшли представники вірменської громади Черкащини, яка налічує близько трьох тисячі осіб, обласні та міські посадовці, а також містяни. Після виступів присутнім показали тематичний документальний фільм.

 

Напередодні міські депутати звернулися до президента України та депутатів Верховної Ради із проханням оголосити 24 квітня Днем вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу.

 

15 квітня Європейський парламент оголосив 24 квітня європейським Днем пам'яті жертв геноциду вірмен в Османській імперії у 1915 році і закликав Туреччину визнати факт геноциду, на що Стамбул відповів звинуваченням у намірі «переписати історію».

 

Триватиме виставка до кінця квітня.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
1696
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду