Три ОДТРК зняли фільм про героя АТО «Кирило Андреєнко. Загинув у боротьбі за Україну»

Три ОДТРК зняли фільм про героя АТО «Кирило Андреєнко. Загинув у боротьбі за Україну»

23 Грудня 2014
5039
23 Грудня 2014
11:29

Три ОДТРК зняли фільм про героя АТО «Кирило Андреєнко. Загинув у боротьбі за Україну»

5039
Три ОДТРК зняли фільм про героя АТО «Кирило Андреєнко. Загинув у боротьбі за Україну»
Три ОДТРК зняли фільм про героя АТО «Кирило Андреєнко. Загинув у боротьбі за Україну»

Дніпропетровська обласна державна телерадіокомпанія, Львівська обласна державна телерадіокомпанія та Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія зняли спільний проект про загиблого в зоні АТО капітана Кирила Андреєнка - документальний фільм «Кирило Андреєнко. Загинув у боротьбі за Україну». Пр це «Детектор медіа» повідомили в Дніпропетровській ОДТРК.

 

На початку жовтня тоді ще заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов звернувся до керівництва Дніпропетровської ОДТРК з проханням створити відеосюжет про загиблого в зоні АТО уродженця Дніпропетровська капітана Кирила Андреєнка. Вивчаючи подробиці життя військового, телевізійники вирішили створювати повноцінний документальний фільм. З урахуванням того, що Кирило навчався, одружився та був похований у Львові, а служив у Кіровограді, вирішили створити спільний проект трьох ОДТРК.

 

Кирило Андреєнко служив командиром групи спецпризначення, виконував низку важливих і секретних завдань у зоні АТО. Брав участь у штурмі Донецького аеропорту, вів розвідку і виявлення диверсійних груп, протягом півтора місяці керував охоронного аеропорту міста Краматорська, неодноразово евакуював пілотів збитих літаків із захопленої території. Загинув Кирило та його бойові товариші поблизу населеного пункту Латишево, Донецької області, коли його групі командуванням АТО було поставлено завдання з евакуації пілота збитого терористами літака СУ-25.

 

Про все це у фільмі розповідають родичі, друзі, викладачі Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, де навчався герой фільму, військовий капелан та військовослужбовці. Зйомки фільму проводились у Дніпропетровську, Львові, Кіровограді.

 

Автор фільму - Оксана Коновець, режисер - Наталія Астратова (Дніпропетровська ОДТРК), також над фільмом працювали журналісти й оператори Дніпропетровської, Львівської та Кіровоградської ОДТРК.

 

«За кадром залишилось багато невикористаного матеріалу -  роздуми військових про причини неоголошеної війни, розповідь матері командира Кирила, який перебував у полоні терористів, думки місцевого жителя Краматорська щодо штучного розподілу України, інтерв'ю військового капелана тощо. З огляду на це, творча група Дніпропетровського державного телеканалу планує створити продовження фільму про долі, які зламала війна, про героїзм та зраду в зоні АТО», - повідомили в Дніпропетровській ОДТРК.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5039
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду