11 травня відбудеться низка заходів до дня народження Надії Савченко

11 травня відбудеться низка заходів до дня народження Надії Савченко

11 Травня 2015
0
3026
11 Травня 2015
09:57

11 травня відбудеться низка заходів до дня народження Надії Савченко

0
3026
11 травня відбудеться низка заходів до дня народження Надії Савченко
11 травня відбудеться низка заходів до дня народження Надії Савченко

11 травня активісти у Києві і багатьох інших містах проведуть різні заходи, щоб підтримати українську льотчицю-депутата Надію Савченко у її день народження. Про це йдеться на сторінці організаторів київських заходів у Facebook.

 

Початок зустрічі планується о 12-й годині.

 

«11 травня о 12:00 збираємося біля пам'ятника Кию, Щеку і Хориву на Майдані із білими повітряними кульками. На кульках маркерами напишемо #FreeSavchenko та інші вимоги щодо українських політв'язнів у Росії», - йдеться в повідомленні.

 

«Заклик про такий флешмоб ми уже розповсюдили серед закордонних українців», - пишуть організатори.

 

Також Савченко на Майдані напишуть великий спільний лист з вітаннями, який надішлють їй до в'язниці.

 

Як відомо, Надія Савченко 11 травня відзначає день народження. Водночас вона уже 329 днів перебуває під незаконним ув'язненням у Росії.

 

Як писала «Детектор медіа», 11 травня о 12:00 Київ долучиться до всесвітньої акції підтримки Надії Савченко, анонсованої її адвокатом Марком Фейгіним.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
3026
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду