Творча група стрічки «Моя бабуся Фані Каплан» сподівається завершити зйомки, доки не розтанув сніг

Творча група стрічки «Моя бабуся Фані Каплан» сподівається завершити зйомки, доки не розтанув сніг

14 Грудня 2014
6892
14 Грудня 2014
17:36

Творча група стрічки «Моя бабуся Фані Каплан» сподівається завершити зйомки, доки не розтанув сніг

6892
Творча група стрічки «Моя бабуся Фані Каплан» сподівається завершити зйомки, доки не розтанув сніг
Творча група стрічки «Моя бабуся Фані Каплан» сподівається завершити зйомки, доки не розтанув сніг

Робота над стрічкою «Моя бабуся Фані Каплан» перебуває на етапі монтажу. Також необхідно завершити зйомки «зимового періоду» фільму, розповів у коментарі «Детектор медіа» продюсер картини Дмитро Томашпольський.

 

За його словами, виробництво стрічки тимчасово призупинено у зв'язку з браком фінансування та загибеллю за нез'ясованих обставин російського актора Олександра Девотченка, якого було задіяно в ролі Володимира Леніна. Нагадаємо, актора і громадського активіста, який виступав на підтримку України, 5 листопада цього року виявили на його зйомній квартирі у Москві.

 

«Трагедія з Олександром Девотченком нас усіх дуже підкосила. Однак ми зараз знайшли вихід. До того ж, у всіх основних епізодах із Леніним він знятися встиг», - розповів Дмитро Томашпольський.

 

 

 

Олексій Девотченко в ролі Леніна

 

За словами продюсера, після надходження коштів плануються зйомки зимової натури - епізодів на каторзі. «Сподіваємося завершити знімальний період навесні», - сказав він. Всі зйомки картини відбуватимуться на території України. Творча група вела підготовчий період у Криму та Санкт-Петербурзі, однак у зв'язку з війною ці плани змінилися.

 

Бюджет стрічки становить 22 мільйони гривень. Наполовину картина фінансується Державним агентством України з питань кіно - як переможець відкритих пітчингів четвертого конкурсного відбору для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів Держкіно України на 2013-2014 роки. Решту коштів мають надати приватні інвестори з Франції та, як сподівається творча група фільму, Великобританії.

 

«З Держкіно нам мають надати два мільйони гривень за перший етап виробництва, на якому було відзнято половину стрічки», - коментує Дмитро Томашпольський.

 

Як писала «Детектор медіа», Дмитро Томашпольский та Олена Дем'яненко з проектом «Моя бабуся Фанні Каплан» здобули приз компанії Megogo як переможці секції Work In Progress цьогорічного Одеського міжнародного кінофестивалю. Приз передбачає право показу стрічки в онлайн-кінотеатрі Megogo.Net - тут буде представлено іншу стрічку Дмитра Томашпольского й Олени Дем'яненко - «F63.9 Хвороба кохання».

 

Кінопроект «Моя бабуся Фані Каплан» здобув третю премію Конкурсу на найкращий спільний повнометражний кінопроект країн - учасниць СНД, що відбувся в рамках XXII Відкритого фестивалю кіно країн СНД, Латвії, Литви та Естонії «Кіношок».

 

Проект було представлено і на «Зимовому кіноринку-2014» у Києві.

 

 


 Видатний український кінорежисер Мирослав Слабошпицький

задіяний у ролі Дмитра Ульянова

 

Нагадаємо, стрічка оповідає про маловідомі сторінки біографії знаної революціонерки-терористки Фані Каплан (українська актриса Катерина Молчанова), яка здійснила замах на життя Леніна (російський актор Олексій Девотченко) 30 серпня 1918 року.

У справі Фані Каплан, розсекреченій КДБ у 1990-ті роки, відсутні десять сторінок, що свідчать про роман молодшого брата Леніна Дмитра Ульянова (Мирослав Слабошпицький) із колишньої каторжанкою Фані Каплан. Це сталося за рік до замаху на Леніна.

 

Кадр зі зйомок стрічки

 

Виробництво фільму здійснює «Кінокомпанія Гагарін Медіа» за підтримки Держкіно.

 

«Детектор медіа»

Фото зі сторінки фільму на Facebook

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6892
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду