Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 19 листопада 2024 року

Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 19 листопада 2024 року

21 Листопада 2024
589
21 Листопада 2024
08:00

Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 19 листопада 2024 року

589
1000 днів повномасштабної війни, антипутінський марш у Берліні, саміт «Великої двадцятки».
Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 19 листопада 2024 року
Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 19 листопада 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері марафонів «Єдині новини #UAРазом» та «FreeДом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «FreeДом», «1+1» 

У блоці каналу «Freeдом» військовий експерт Сергій Грабський підбив підсумки 1000 днів російського вторгнення: ми є свідками дива, яке роблять наші військові, усьому цивілізованому світу вже зрозуміло, що ворог не досягне своїх цілей, вони наближаються до тієї межі, за якою існування суб'єкта міжнародного права під назвою «Російська Федерація» починає викликати сумнів.

На думку експерта Центру міжнародних досліджень Одеського національного університету Дениса Кузьміна, максимізація тієї самої ескалації, якої так боялися у Європі, змусила західних партнерів України стати рішучішими. Світова дипломатія не може не реагувати на такі очевидні речі, як залучення солдатів КНДР та посилення ракетних обстрілів мирних мешканців. Ця ескалація є перевіркою Заходу на міцність, вважає гість.

Економіст Адріан Пантюхов зазначив, що в Росії не вистачає людей, щоб наймати на підприємства, виробники військової техніки почали витрачати на 40-50% більше, але очікуваного краху російської економіки не відбулося: населення готове терпіти соціальні негаразди і має досвід погіршення умов життя без серйозних політичних змін.

За прогнозом директора Агентства з реформування сектору безпеки Віктора Ягуна, дозвіл на удари західною зброєю на 300 кілометрів не спричинить різкої зміни ситуації: так, ми зможемо бити у місця накопичення сили ворога, але загрозу для російських «центрів ухвалення рішень» становили б ракети на 500 кілометрів, яких в нас немає. У будь-якому разі інтенсивність наступальних дій росіян може знизитися завдяки знищенню логістики.

У блоці «1+1» російський соціолог Ігор Ейдман назвав несправедливими твердження щодо того, що на марші російської опозиції у Берліні не лунало закликів до підтримки та озброєння України. За його словами, деякі організації мали саме такі гасла. Але загалом експерт визнав, що лідери намагалися зробити «ремейк» протестів у Москві у 2012 році, тобто створювати атмосферу «бадьористого оптимізму», і це виглядало смішно та жалюгідно. 

Директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих заявив, що, попри заголовки світових ЗМІ про просування російських військ, насправді минулий тиждень був для армії ворога провальним, адже ледь не вперше щоденні втрати не опускалися нижче 1500 осіб. 

Політичний коментатор Володимир Фесенко прокоментував саміт країн «Великої двадцятки», який відбувся у Бразилії: не викликав розчарування, бо не покладалося особливих сподівань; можна було чекати на якісь ініціативи від Бразилії та Китаю, але вони, вочевидь, вирішили не поспішати після перемоги на виборах у США Дональда Трампа; про свою роль посередника знову заговорив президент Туреччини Реджеп Ердоган, але у нього забагато конкурентів, та й треба розуміти, що на Путіна слід тиснути силою, а не вмовляти його припинити війну. Загалом на саміті, за висловом Фесенка, «була якась активність, але не було жодного результату».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
589
Теги:
Читайте також
01.12.2024 09:52
Софія Скиба
Денис Шабанін
«Детектор медіа»
503
26.11.2024 20:58
Софія Скиба
Денис Шабанін
«Детектор медіа»
272
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду