Роскомнагляду збільшують кошти для контролю за інтернетом - порівнюють службу із поліцією

Роскомнагляду збільшують кошти для контролю за інтернетом - порівнюють службу із поліцією

10 Жовтня 2014
0
3432
10 Жовтня 2014
20:09

Роскомнагляду збільшують кошти для контролю за інтернетом - порівнюють службу із поліцією

0
3432
Роскомнагляду збільшують кошти для контролю за інтернетом - порівнюють службу із поліцією
Роскомнагляду збільшують кошти для контролю за інтернетом - порівнюють службу із поліцією

Роскомнагляд Росії хоче розширити штат для контролю за інформацією в інтернеті і просить Держдуму РФ при розгляді проекту бюджету-2015 допомогти з виділенням коштів. Про це йшлося на засіданні думського комітету з інформполітики, повідомляє видання Tass.ru.

 

Голова комітету Леонід Левін зазначив, що «ситуація з Роскомнадзором така, що обсяг завдань, що стоять перед відомством, збільшується, а обсяг фінансування не збільшується». «Ситуація з інтернетом - досить важливий напрямок у сфері інформаційної безпеки», - заявив російський депутат.

 

Заступник глави Мінкомзв'язку Олексій Волін теж пожалівся, що обсяг завдань Роскомнагляду і кількість функцій збільшилися за останні три роки вдвічі. «При цьому штатна чисельність Роскомнагляду не тільки не збільшилася, а навіть зменшилася», - поскаржився чиновник.

 

Зі свого боку, представник Роскомнагляду Інна Ільїна уточнила, що, «починаючи з 2012 року по сьогоднішній день, прийнято низку законів, спрямованих у тому числі на контроль розповсюдження інформації в інтернеті».  «Ми просимо небагато, нам близько 119 млн руб. Все потрібно, але при цьому збільшити штатну чисельність саме інспекторського складу служби», - уточнила чиновник. Вона зазначила, що Роскомнагляд хотів би створити в своєму центральному апараті єдине управління з 25 штатних одиниць, в регіонах службі потрібні 139 нових співробітників.

 

У відповідь Леонід Левін пообіцяв, що комітет з інформполітики до другого читання проекту бюджету на 2015 рік розгляне можливість фінансової підтримки Роскомнагляду. «По тому, яку роль зараз відіграє інтернет, відсутність нормального фінансування Роскомнагляду - це, по суті, те саме, що і відсутність нормального фінансування поліції чи прокуратури, тобто тих структур, які відповідають за нашу безпеку», - сказав пан Левін.

 

За підсумками засідання депутати проголосували за укладення комітету, в якому міститься пропозиція збільшити фінансування Роскомнагляду.

 

Нагадаємо, Роскомнагляд виніс попередження російській «Новой газете» за матеріал журналістки Юлії Латиніної «Якщо не Захід, то хто ми?». На думку відомства, стаття містить ознаки екстремізму, включаючи збудження ворожнечі, «пропаганду винятковості» і «завідомо неправдиве обвинувачення».

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
3432
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду