Журналісти, які йдуть на вибори, хочуть створити  міжфракційно-парламентське об'єднання з активістами

Журналісти, які йдуть на вибори, хочуть створити міжфракційно-парламентське об'єднання з активістами

16 Вересня 2014
0
7257
16 Вересня 2014
12:35

Журналісти, які йдуть на вибори, хочуть створити міжфракційно-парламентське об'єднання з активістами

0
7257
Журналісти, які йдуть на вибори, хочуть створити  міжфракційно-парламентське об'єднання з активістами
Журналісти, які йдуть на вибори, хочуть створити  міжфракційно-парламентське об'єднання з активістами

Громадські активісти та журналісти заявили, що йдуть на парламентські вибори в складі різних політичних партій, щоб змінити і оновити Верховну Раду і за час парламентської діяльності реалізувати реформи та ініціативи, за які вони боролись раніше. З такою інформацією вони виступили на прес-конференції 15 вересня у Києві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

 

«Це наша спроба оновити парламент. У нас є ідея створити міжфракційно-парламентське об'єднання для реалізації наших ініціатив», - заявила кандидат від партії «Блок Петра Порошенка», активіст руху «ЧЕСНО» Світлана Заліщук.

 

За її словами, в разі проходження в парламент громадські активісти мають намір впроваджувати напрацювання «Реанімаційного пакету реформ», боротися за прийняття закону «Про вибори на основі відкритих списків» і прозоре фінансування політичних партій.

 

Кандидат в депутати від «Блоку Петра Порошенка», журналіст Мустафа Найєм зазначив, що він і його соратники могли б чекати ще п'ять років і продовжувати критикувати владу, але прийняли рішення взяти на себе відповідальність і «спробувати щось змінити». Пан Найєм розповів, що нові обличчя, які йдуть в парламент, зібралися близько місяця тому, обговорювали ідею, чи йти на вибори однією командою, але потім було прийнято рішення ініціювати переговори з різними політичними силами. «Хочу підкреслити, що це ми пішли в політику, а не вони взяли нас, як це хтось підносить», - додав він.

 

«З деякими з тих, з ким ми йдемо в одному списку, звичайно, йти соромно. І ми в майбутньому хотіли створити список, в який би самі б просилися старі депутати, але ми б їх не взяли», - підкреслив Мустафа Найєм.

 

Журналіст інтернет-порталу «Українська правда» Сергій Лещенко, який також балотуватиметься за списками «Блоку Петра Порошенка», наголосив, що в парламенті хотів би боротися з корупцією, просувати закон «про лобізм» та ініціативи, спрямовані на обмеження впливу олігархів на українську політику.

 

Кандидат в депутати від партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова, медіаексперт Вікторія Сюмар назвала похід громадських активістів в парламент є «другим етапом Майдану». Вона зазначила, що нові політичні діячі могли б створити власну «Партію Майдану», але без достатньої кількості фінансових коштів і медіаресурсів не потрапили б до парламенту і не змогли реалізувати свої ідеї.

 

Кандидат в депутати від партії «Громадянська позиція», представник «Демократичного альянсу» Наталія Соколенко в свою чергу заявила, що всі громадські активісти відкрито продемонструють свої декларації про доходи. Вона також заявила, що має намір боротися за те, щоб українські медіа мали прозору структуру власності і вона була відома суспільству.

 

Нагадаємо, про свою згоду балотуватися у народні депутати заявили наступні журналісти, громадські активісти, власники ЗМІ: Мустафа НайємСергій ЛещенкоСвітлана Заліщук, Тетяна Чорновол, Вікторія Сюмар, Ірина Фриз, Ольга Червакова, Вадим Денисенко, Віталій Чепінога, Ганна Гопко, Єгор Соболєв, Ігор Луценко.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
7257
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду