Українська драма «Це я» здобула відзнаку на кінофестивалі в Анкарі

Українська драма «Це я» здобула відзнаку на кінофестивалі в Анкарі

19 Червня 2014
11100
19 Червня 2014
16:28

Українська драма «Це я» здобула відзнаку на кінофестивалі в Анкарі

11100
Українська драма «Це я» здобула відзнаку на кінофестивалі в Анкарі
Українська драма «Це я» здобула відзнаку на кінофестивалі в Анкарі

Стрічка «Це я» українського режисера Анни Акулевич здобула спеціальну відзнаку ХХV Міжнародного кінофестивалю в м.Анкарі (Туреччина). Фільм отримав «Відкритий лист» від організаторів форуму із формулюванням «За яскраве поєднання традицій та сучасної кіномови». Про це «Детектор медіа» дізналася від творчої групи фільму.

 

У фільмі піднімаються теми розмаїтості й толерантності в масштабах окремої родини. За сюжетом, старша сестра, яка давно мешкає в Росії,  приїздить до батьків. Її восьмирічну доньку виховують бабуся й  дідусь. В цьому ж домі мешкає сім`я  молодшої сестри головної героїні.  На приїзд гості з Росії дуже очікувала вся родина, однак натомість дочекалася  проблем і конфліктів.

 

Сценаристами виступили Олег Фіалко та Анна Акулевич, оператор - Данило Дєдков, художник - Сергій Хотимський, композитор - Вадим Хропачов, продюсер - Олег Фіалко.

 

Як писала «Детектор медіа», «Це я» - стрічка, яка від початку задумувалася як сімейна драма в 3D під робочою назвою «Ріпка», а тоді й «Алін».

 

«Історія з 3D, яку ми хотіли реалізовувати паралельно з основною версією стрічки,  не відбулася, - розповіла Анна Акулевич. - Після цього задуму ми радилися з продюсером Олегом Фіалком, і прийшли до думки відмовитися від ризикованої ідеї. Так само не хотів ризикувати й інвестор, який долучився до зйомок фільму».

 

 

Бюджет фільму - 8 мільйонів гривень, половину фінансування забезпечило Державне агентство з питань кіно.

 

Проект фільму було представлено у рамках цьогорічного Зимового кіноринку в Києві.

 

Прем`єра стрічки в Україні планується восени. Цього ж року, за словами режисера, фільм вийде в український прокат. Для дистрибуції розглядають й іноземні ринки - польський та інші, за винятком російського.

 

ХХV Міжнародний кінофестиваль в Анкарі відбирав фільми на конкурсній основі. До участі у форумі долучилося понад 15 країн, серед яких Україна, Франція, Іспанія, Німеччина, Австралія, Польша.

 

«Детектор медіа»

Фото надані творчою групою фільму «Це я»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11100
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду