
У Сєвєродонецьку так звана «армія Південного Сходу» змусила провайдера вимкнути українські канали
У Сєвєродонецьку так звана «армія Південного Сходу» змусила провайдера вимкнути українські канали


7 травня штаб самопроголошеної «армії Південного Сходу» надіслав директору ТОВ «Вокар Холдинг», що надає послуги кабельного телебачення у м. Сєвєродонецьку (Луганська обл.), листа з вимогою вимкнути з ефіру дев'ять українських каналів. Про це йдеться у листі, копію якого на адресу «Детектор медіа» надіслала прес-служба каналу «112 Україна».
У вимозі про вимкнення українських каналів стверджується, що київська влада начебто «розв'язала інформаційну війну проти Луганської області». У даному документі згадується наказ так званого «народного губернатора Луганської області» Валерія Болотова, який 7 травня підписав документ про заборону на території області каналів з «профашистською орієнтацією».
Згідно із вимогою штабу «армії Південного Сходу» провайдерам слід вимкнути наступні українські телеканали: «Інтер», «Україна», «1+1», ICTV, СТБ, Новий канал, 5-й канал, «112 Україна», ТВі.
Замість цих каналів сепаратисти рекомендували провайдеру транслювати канали «Россия 24» та Lifenews.
На сайті провайдера 8 травня з'явилось оголошення, що згідно з наказом «губернатора Валерія Болотова» та погрозами фізичної розправи над працівниками компанія призупиняє трансляцію дев'яти українських каналів.
Як писала «Детектор медіа», 7 травня самопроголошений «народний губернатор» Луганської області Валерій Болотов підписав наказ про вимкнення «каналів профашиської орієнтації».
«Детектор медіа»
