
Медиків закликають фіксувати на відео операції поранених у сутичках
Медиків закликають фіксувати на відео операції поранених у сутичках


Медиків з польових шпиталів та мобільних груп, а також із лікарень закликають фіксувати на відео операції поранених у сутичках у центрі Києва мітингувальників. Відповідний заклик поширюють у мережі Facebook.
«Все, що викликає найменшу підозру (гайки, бойові кулі, дріб, шрот, незрозумілі вражаючі елементи) витягати з поранених тільки під відеозапис!», - пишуть активісти.
«Відзняте відео необхідно якомога швидше залити на YouTube та Ex.ua, оригінал не видаляти і зберігти в кількох місцях/на кількох носіях(ноут, комп'ютер, флешка, зовнішній диск, планшет тощо)! В описі відео на YouTube підписати коротко - де, коли за яких обставин зняте», - радять медикам.
Активісти закликають не знімати обличчя пацієнта, тільки процесс. «Якщо лікар матиме бажання, може на камеру засвідчити обставини операції», - йдеться в повідомленні у Facebook.
Посилання на відео просять відправляти ініціативам:
- «Євромайдан СОС»: https://www.facebook.com/EvromaidanSOS, http://euromaidansos.org/, http://vk.com/maidan_sos
- «Група допомоги постраждалим»: https://www.facebook.com/KyivHelp
- «Доказ злочинів режиму» https://www.facebook.com/dokazy.org
«Детектор медіа»
